ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.09.2011 р. N 1737

Київ

Про створення робочої групи з розробки проекту програми, спрямованої на запобігання та протидію корупції у місті Києві

Відповідно до Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про столицю України місто-герой Київ" та враховуючи статтю 5 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" (Декларація N 3206-VI), з метою забезпечення комплексного, системного підходу до розробки проекту програми, спрямованої на запобігання та протидію корупції у місті Києві:

1. Утворити робочу групу з розробки проекту програми, спрямованої на запобігання та протидію корупції у місті Києві і затвердити її склад, що додається.

2. Затвердити положення про робочу групу з розробки проекту програми, спрямованої на запобігання та протидію корупції у місті Києві, що додається.

3. Головним управлінням, управлінням, районним в місті Києві державним адміністраціям надати робочій групі пропозиції до проекту програми, спрямованої на запобігання та протидію корупції у місті Києві до 15.10.2011.

4. Контроль за виконанням цього доручення покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації О. Пузанова.

 

Голова

О. Попов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
22.09.2011 N 1737

Склад
робочої групи з розробки проекту програми, спрямованої на запобігання та протидію корупції у місті Києві

Боднар В. Є.

- начальник управління з питань правоохоронної роботи, запобігання та протидії корупції, голова робочої групи

Гончарук Г. О.

- начальник відділу з питань запобігання та протидії корупції управління з питань правоохоронної роботи, запобігання та протидії корупції, заступник голови робочої групи

Петрук Г. В.

- головний спеціаліст відділу взаємодії з судами, правоохоронними органами та органами юстиції управління з питань правоохоронної роботи, запобігання та протидії корупції, секретар робочої групи

Алешко Д. В.

- заступник начальника Головного управління охорони здоров'я

Безотосний В. М.

- начальник відділу контролю, стратегічних програм та роботи з громадськістю управління формування екологічної політики, контролю та стратегічних програм Головного управління екології та охорони природних ресурсів

Буртовий В. М.

- завідувач юридичного сектору Головного управління внутрішнього фінансового контролю та аудиту

Галахін С. К.

- заступник начальника управління - начальник відділу з питань пайової участі Головного управління економіки та інвестицій

Гвоздецький Д. М.

- головний спеціаліст юридичного відділу Головного фінансового управління

Дейниченко В. Ф.

- начальник контрольного управління

Долгополов В. Ю.

- начальник відділу правової експертизи юридичного управління Головного управління земельних ресурсів

Єрмалаєв Д. І.

- перший заступник начальника Управління ритуальних послуг

Коваленко Ю. Л.

- заступник начальника Головного управління з питань захисту прав споживачів

Куц І. Г.

- заступник начальника Управління кадрової роботи та нагород

Лендєл Л. П.

- заступник начальника відділу правового забезпечення Головного управління освіти і науки

Мартиненко О. А.

- голова правління Асоціації українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів, доктор юридичних наук (за згодою)

Осика І. М.

- директор експертно-консультативного Центру Інституту прикладних гуманітарних досліджень, кандидат юридичних наук (за згодою)

Похода О. О.

- головний спеціаліст - юрисконсульт Головного управління з питань реклами

Пукас А. Ю.

- начальник юридичного відділу Головного управління комунальної власності м. Києва

Сіверський О. В.

- начальник сектору з юридичних питань Головного управління містобудування та архітектури

Хонін І. О.

- головний спеціаліст-юрист Головного управління контролю за благоустроєм

Шамрай Н. В.

- перший заступник начальника Головного управління з питань регуляторної політики та підприємництва

Щербенко В. П.

- в. о. першого заступника Головного управління внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення

Ярмиш О. Н.

- координатор проектів з питань кримінальної юстиції та захисту прав людини Інституту правової політики, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України (за згодою)

 

Заступник голови -
керівник апарату

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
22.09.2011 N 1737

ПОЛОЖЕННЯ
про робочу групу з розробки проекту програми, спрямованої на запобігання та протидію корупції у місті Києві

1. Робоча група з розробки проекту програми, спрямованої на запобігання та протидію корупції у місті Києві створена з метою забезпечення комплексного, системного підходу до розробки проекту програми, спрямованої на запобігання та протидію корупції у місті Києві.

2. Робоча група створюється розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) із представників структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), а також представників громадськості та науковців у складі голови, заступника голови, секретаря та членів робочої групи.

3. Діяльність робочої групи проводиться гласно. У засіданнях робочої групи можуть брати участь депутати Київської міської ради, представники засобів масової інформації, експерти. Участь депутатів Київської міської ради регламентується Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про статус депутатів місцевих рад" та Регламентом Київської міської ради, затвердженим рішенням Київської міської ради від 14.07.2011 N 383/5770 (Рішення N 383/5770).

4. Рішення робочої групи мають рекомендаційний характер. За результатами роботи робочої групи проект програми, спрямованої на запобігання та протидію корупції у місті Києві подається для подальшого затвердження.

5. Основною формою роботи робочої групи є засідання, які проводяться не рідше двох разів на місяць. Засідання робочої групи вважається правомочним, якщо на ньому присутні не менш як половина її складу.

6. Рішення робочої групи приймаються відкритим голосуванням простою більшістю голосів присутніх на засіданні, та оформлюються протоколом, який підписує головуючий на засіданні. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого на засіданні.

7. Голова робочої групи організовує діяльність робочої групи та керує її роботою, головує на засіданнях робочої групи, підписує протоколи засідань робочої групи. Голова робочої групи приймає рішення щодо запрошення на засідання депутатів Київської міської ради, представників засобів масової інформації, інших осіб (експертів).

8. У разі відсутності голови робочої групи його функції виконує заступник голови робочої групи.

9. Секретар робочої групи організовує роботу зі скликання засідань робочої групи, оформлення протоколів цих засідань та подання їх на підпис головуючому на засіданні.

 

Заступник голови -
керівник апарату

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали