ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 12.05.2011 р. N 337

Про створення робочої групи з вивчення фінансово-господарської діяльності КП "Готельне господарство "Житомир"

З метою вивчення якості надання готельних послуг комунальним підприємством "Готельне господарство "Житомир", стану його матеріально-технічної бази, ефективності управління та аналізу фінансово-господарської діяльності, відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Утворити робочу групу з вивчення фінансово-господарської діяльності комунального підприємства "Готельне господарство "Житомир" у складі:

Боровець Микола Петрович

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова робочої групи

Члени робочої групи:

 

Блощинська Валентина Володимирівна

завідувач сектором аналізу та контролю відділу фінансування капітальних вкладень та комунальних підприємств департаменту бюджету та фінансів міської ради

Загурський Володимир Францевич

директор КП "Агентство з управління майном" міської ради

Кучерявенко Ольга Василівна

начальник планово-економічного відділу управління комунального господарства міської ради

Михалець Володимир Миколайович

директор департаменту власності та ринкового регулювання міської ради

Панченко Олеся Сергіївна

директор юридичного департаменту міської ради

2. Робочій групі в місячний термін надати виконавчому комітету міської ради аналіз фінансово-господарської діяльності комунального підприємства "Готельне господарство "Житомир", висновки щодо стану його матеріально-технічної бази, якості надання готельного обслуговування, системи управління підприємством.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г. В.

 

Міський голова

В. М. Дебой

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали