МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 19 січня 2012 року N 37

Про створення шляхом виділу ДП "Шахта "Крепінська"

Відповідно до Господарського та Цивільного кодексів України, законів України "Про управління об'єктами державної власності", "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", Положення про Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, затвердженого Указом Президента України від 06.04.2011 N 382 (Положення N 382/2011), розпорядження Кабінету Міністрів України від 28.09.2011 N 912-р "Про ліквідацію деяких збиткових вугледобувних підприємств" (Перелік N 912-р), наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 16.07.2010 N 254 "Про затвердження техніко-економічного обґрунтування недоцільності подальшої роботи ВП "Шахта Крепінська" ДП "Антрацит", протоколу наради з розгляду питання передачі на ліквідацію відокремлених підрозділів "Шахта "Лідієвка", "Шахта N 4-21", "Шахта ім. К. І. Кисельова", "Шахта N 5" та "Шахта "Крепінська" від 06.01.2012 та враховуючи звернення ДП "Антрацит" від 03.10.2011 N 02-1431 та від 05.12.2011 N 09/793, наказую:

1. Виділити зі складу Державного підприємства "Антрацит" відокремлений підрозділ "Шахта "Крепінська" та створити на його базі Державне підприємство "Шахта "Крепінська" (далі - ДП "Шахта "Крепінська") (місцезнаходження: 94633, Луганська область, м. Антрацит, селище Кріпенське).

2. Виконання обов'язків директора ДП "Шахта "Крепінська" покласти на Кружиліна Михайла Олексійовича до укладання контракту з керівником підприємства в установленому порядку.

3. Утворити комісію з реорганізації ДП "Антрацит" шляхом виділу відокремленого підрозділу "Шахта "Крепінська" у складі:

- Стойловський Олександр Іванович (ідентифікаційний номер [...]) - технічний директор ДП "Антрацит", голова комісії;

Члени комісії:

- Денисюк Володимир Миколайович (ідентифікаційний номер [...]) - головний механік ДП "Антрацит";

- Бакай Надія Миколаївна (ідентифікаційний номер [...]) - головний бухгалтер ДП "Антрацит";

- Недвига Наталія Григорівна (ідентифікаційний номер [...]) - начальник відділу організації управління та приватизації ДП "Антрацит";

- Алексанян Юрій Олегович (ідентифікаційний номер [...]) - начальник юридичного відділу ДП "Антрацит";

- Воліков Володимир Миколайович (ідентифікаційний номер [...]) - голова Антрацитівської територіальної організації профспілки робітників вугільної промисловості;

- Сарапіонова Галина Борисівна (ідентифікаційний номер [...]) - головний бухгалтер відокремленого підрозділу "Шахта "Крепінська" ДП "Антрацит";

- Блощиченко Вадим Михайлович (ідентифікаційний номер [...]) - виконуючий обов'язки головного механіка відокремленого підрозділу "Шахта "Крепінська" ДП "Антрацит".

4. Голові комісії з реорганізації Стойловському О. І.:

4.1. Забезпечити у встановленому порядку опублікування в спеціальному додатку до газети "Урядовий кур'єр" та/або в офіційному друкованому виданні органу державної влади або органу місцевого самоврядування за місцем знаходження підприємства інформацію про виділ зі складу ДП "Антрацит" відокремленого підрозділу ВП "Шахта "Крепінська", порядок і термін заявлення претензій кредиторами до юридичної особи у процесі виділу, наявних (відомих) кредиторів повідомити персонально у письмовій формі.

4.2. Установити строки для заявлення вимог кредиторами протягом двох місяців з дня публікації повідомлення про виділ.

4.3. У триденний термін після підписання наказу повідомити відповідного державного реєстратора про прийняте рішення щодо створення юридичної особи шляхом виділу та подати йому в установленому законодавством порядку необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів.

4.4. Здійснити інвентаризацію майна відокремленого підрозділу "Шахта "Крепінська" станом на 30.01.2012 і за її результатами скласти розподільчий баланс, який в строк до 01.04.2012, але не раніше закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами, з висновками комісії подати Міненерговугілля України на затвердження.

4.5. У встановленому порядку попередити працівників відокремленого підрозділу "Шахта "Крепінська" ДП "Антрацит" про виділ зі складу ДП "Антрацит" відокремленого підрозділу "Шахта "Крепінська" і забезпечити дотримання їх соціально-правових гарантій у порядку, визначеному чинним законодавством.

4.6. Здійснити всі інші передбачені законодавством заходи, пов'язані з виданням цього наказу.

5. Після виконання підпункту 4.4 пункту 4 наказу голові комісії з реорганізації Стойловському О. І. передати, а в. о. директора ДП "Шахта "Крепінська" Кружиліну М. О. прийняти за актом приймання-передачі на баланс підприємства майно, активи та пасиви відокремленого підрозділу "Шахта "Крепінська" відповідно до затвердженого розподільчого балансу.

6. Виконуючому обов'язки директора ДП "Шахта "Крепінська" Кружиліну М. О.:

6.1. У встановленому порядку підготувати проект Статуту підприємства та подати Міненерговугілля України на затвердження.

6.2. Після затвердження Статуту ДП "Шахта "Крепінська" подати відповідному державному реєстратору передбачені чинним законодавством документи для державної реєстрації юридичної особи.

6.3. Надати у триденний термін з дати внесення запису до Єдиного державного реєстру підприємств, установ та організацій України Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України відповідні підтвердні документи.

6.4. Забезпечити проведення в установленому законодавством порядку на конкурсних засадах незалежної оцінки майна ДП "Шахта "Крепінська" для формування його статутного капіталу та подати Міненерговугілля України на погодження відповідні матеріали (висновок експерта щодо вартості майна підприємства, а також звіт про оцінку вартості майна із рецензією до нього).

7. Департаменту управління персоналом та документального забезпечення Міненерговугілля України (Прокопенко І. О.) у встановленому порядку підготувати матеріали для укладання контракту з директором ДП "Шахта "Крепінська".

8. Установити, що ДП "Шахта "Крепінська" є правонаступником прав та обов'язків ДП Антрацит", пов'язаних з діяльністю його відокремленого підрозділу "Шахта "Крепінська", згідно з розподільчим балансом.

9. Генеральному директору ДП "Антрацит" Горобцову П. С.:

9.1. Внести зміни до Статуту підприємства та подати Міненерговугілля України на затвердження, після чого здійснити їх державну реєстрацію в порядку та терміни, визначені чинним законодавством.

9.2. Внести зміни до структури підприємства та подати Міненерговугілля України на погодження.

10. Голові комісії з реорганізації Стойловському О. І., в. о. директора ДП "Шахта "Крепінська" Кружиліну М. О. інформувати Департамент майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України до 10 числа кожного місяця, наступного за звітним, про стан виконання наказу.

11. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали