КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.08.2011 р. N 922

Про створення спеціалізованих навчальних закладів у Київській області

Розглянувши подання головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, відповідно до Законів України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про місцеві державні адміністрації", постанов Кабінету Міністрів України від 05.04.94 N 228 "Про порядок створення, реорганізації і ліквідації навчально-виховних закладів", від 27.08.2010 N 778 "Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад" та з метою створення необхідних умов для навчання, виховання та розвитку здібних і обдарованих дітей:

1. Погодитися з пропозиціями Фастівської та Обухівської міських рад щодо створення відповідно:

1.1. Фастівського ліцею інформаційних технологій на базі спеціалізованої загальноосвітньої школи I - III ступенів N 9 м. Фастів.

1.2. Спеціалізованої загальноосвітньої школи I - III ступенів N 1 ім. А. С. Малишка з поглибленим вивченням української мови та літератури м. Обухів, шляхом реорганізації загальноосвітньої школи I - III ступенів N 1 ім. А. С. Малишка м. Обухів.

2. Виконавчим комітетам Фастівської та Обухівської міської ради спільно з головним управлінням освіти і науки Київської облдержадміністрації в установленому порядку здійснити комплекс заходів щодо створення та функціонування відповідних загальноосвітніх навчальних закладів.

 

Голова адміністрації

А. Й. Присяжнюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали