КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 березня 2012 року N 213/7550

Про створення тимчасової контрольної комісії Київради щодо вивчення ситуації, яка склалася навколо забудови Паркової алеї у м. Києві

Відповідно до підпункту 11 пункту 1 статті 26 та статті 48 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 16.9 статті 16 Регламенту Київради (Рішення N 383/5770) та з метою збереження території пам'ятки історії та ландшафту місцевого значення "Історичний ландшафт київських гір і долини річки Дніпро" (наказ Міністерства культури України від 03.02.2010 N 58/0/16-10) Київська міська рада вирішила:

1. Створити тимчасову контрольну комісію Київради щодо вивчення ситуації, яка склалася навколо забудови Паркової алеї у м. Києві.

2. Обрати персональний склад тимчасової контрольної комісії:

Голова тимчасової контрольної комісії Київради - Бригинець Олександр Михайлович, депутат Київської міської ради

Члени тимчасової контрольної комісії:

- Давиденко Олексій Володимирович, депутат Київської міської ради;

- Засенко Олексій Юрійович, депутат Київської міської ради;

- Карпунцов Валерій Віталійович, депутат Київської міської ради;

- Кобєлєв Володимир Іванович, депутат Київської міської ради;

- Новак Наталія Василівна, депутат Київської міської ради;

- Овраменко Олена Вікторівна, депутат Київської міської ради;

- Пабат Олександр Вікторович, депутат Київської міської ради;

- Самохін Олексій Юрійович, депутат Київської міської ради;

- Шпак Ігор В'ячеславович, депутат Київської міської ради.

3. Основним завданням тимчасової контрольної комісії Київради є з'ясування дотримання вимог відповідного пам'яткоохоронного українського та міжнародного законодавства при забудові Паркової алеї у м. Києві.

4. Визначити термін діяльності тимчасової контрольної комісії - шість місяців.

5. Попередній звіт тимчасової контрольної комісії про виконану роботу та пропозиції заслухати на пленарному засіданні Київської міської ради не пізніше тримісячного терміну з дня прийняття цього рішення.

6. Матеріально-технічне, інформаційне та організаційне забезпечення роботи тимчасової контрольної комісії покласти на секретаріат Київради.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань правопорядку, регламенту та депутатської етики та постійну комісію Київради з питань культури та туризму.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали