КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 390/5777

Про створення тимчасової контрольної комісії Київради з питань виявлення і припинення фактів самовільного зайняття земельних ділянок, використання земель всупереч їх цільовому призначенню, самовільного будівництва в місті Києві

Відповідно до підпункту 11 пункту 1 статті 26 та статті 48 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 16.9 статті 16 Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 01.07.2008 N 8/8, Київська міська рада вирішила:

1. Створити тимчасову контрольну комісію Київради з питань виявлення і припинення фактів самовільного зайняття земельних ділянок, використання земель всупереч їх цільовому призначенню, самовільного будівництва в місті Києві.

2. Обрати персональний склад тимчасової контрольної комісії: голова тимчасової контрольної комісії Київради:

- Мошенський Валерій Захарович, депутат Київської міської ради; члени тимчасової контрольної комісії:

- Грінюк Віктор Ростиславович, депутат Київської міської ради;

- Дмитрук Юрій Павлович, депутат Київської міської ради;

- Дробот Борис Віталійович, депутат Київської міської ради;

- Засенко Олексій Юрійович, депутат Київської міської ради;

- Іщенко Валерій Олександрович, депутат Київської міської ради;

- Кобєлєв Володимир Іванович, депутат Київської міської ради;

- Кримчак Сергій Олександрович, депутат Київської міської ради;

- Москаль Денис Денисович, депутат Київської міської ради;

- Меліхова Тетяна Іванівна, депутат Київської міської ради;

- Омельяненко Олексій Анатолійович, депутат Київської міської ради;

- Пабат Олександр Вікторович, депутат Київської міської ради;

- Резніков Олексій Юрійович, депутат Київської міської ради;

- Шлапак Віталіна Леонідівна, депутат Київської міської ради.

3. Тимчасовій контрольній комісії:

3.1. Організувати та проводити системне опрацювання звернень громадян, що надходять до депутатів Київради, в яких повідомляється про факти порушення земельного законодавства, в тому числі самовільного зайняття земельних ділянок, використання земель всупереч їх цільовому призначенню, а також про факти порушень у сфері містобудування, в тому числі самовільного будівництва в місті Києві.

3.2. Визначити перелік самовільно зайнятих земельних ділянок та самочинно збудованих об'єктів у місті Києві, перевірити їх відповідність нормам щодо безпеки експлуатації, а по тих будівлях, що можуть становити потенційну небезпеку для людей, підготувати матеріали для судових позовів щодо заборони їх експлуатації.

3.3. Проводити перевірку та розслідувати обставин порушення законодавства України у співпраці з правоохоронними, контролюючими органами та компетентними органами виконавчого органу Київради (КМДА) щодо фактів самовільного зайняття земельних ділянок, використання земель всупереч їх цільовому призначенню, самовільного будівництва в місті Києві.

3.4. Вживати заходів щодо припинення розпочатого самовільного будівництва у м. Києві.

3.5. Щоквартально звітувати перед Київською міською радою про результати проведеної роботи та надавати пропозиції щодо запобігання випадкам самовільного зайняття земельних ділянок і самочинного будівництва у м. Києві.

4. Правове, матеріально-технічне, інформаційне та організаційне забезпечення роботи тимчасової контрольної комісії покласти на секретаріат Київради.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісії Київради з питань правопорядку, регламенту та депутатської етики.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали