МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 8 лютого 2012 року N 48

Про створення у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України робочої групи з координації проектів та програм міжнародної технічної допомоги

З метою здійснення координації заходів, які реалізуються в рамках проектів та програм міжнародної технічної допомоги в галузі регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, а також сприяння їх успішному впровадженню наказую:

1. Утворити у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України робочу групу з координації проектів та програм міжнародної технічної допомоги (далі - робоча група) у складі згідно з додатком.

2. Затвердити Положення про робочу групу, що додається.<...

 

Доступ до документа «Положення від 08.02.2012 № 48 Про створення у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України робочої групи з координації проектів та програм міжнародної технічної допомоги» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали