ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.06.2011 р. N 390

Про створення в області консультаційних пунктів з питань цивільного захисту при житлово-експлуатаційних організаціях та сільських (селищних) радах

З метою підвищення ефективності просвітницько-інформаційної роботи і пропаганди знань з питань захисту та дій у надзвичайних ситуаціях серед населення, яке не зайняте у сферах виробництва та обслуговування, відповідно до статей 33, 34 Закону України "Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру", статті 4 Закону України "Про пожежну безпеку", пункту 6 Порядку здійснення підготовки населення на підприємствах, в установах та організаціях до дій при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, затвердженого наказом Міністерства надзвичайних ситуацій України від 23 квітня 2001 року N 97 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 6 червня 2001 року за N 5672, керуючись статтею 6, пунктом 1 статті 25, пунктом 2 статті 27, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Начальникам цивільного захисту міст обласного значення та районів області до 31 грудня 2011 року забезпечити створення консультаційних пунктів при органах місцевого самоврядування та житлово-експлуатаційних організаціях щодо навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях та за результатами поінформувати обласну державну адміністрацію.

2. Начальнику навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності області Неньку С. К. організувати консультаційно-методичне забезпечення роботи консультаційних пунктів при органах місцевого самоврядування та житлово-експлуатаційних організаціях.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Котенкова В. М.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Костяк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали