ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.12.2011 р. N 2403

Київ

Про святкове новорічне оформлення вулиці Хрещатик у місті Києві

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою створення позитивного святкового настрою киян та гостей столиці на період новорічних свят у 2011 - 2012 роках, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) "Київреклама" до 19.12.2011 здійснити заходи щодо монтажу конструкцій святково-ілюмінаційного освітлення для новорічного оформлення вулиці Хрещатик у місті Києві за рахунок власних коштів.

2. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали