ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.04.2012 р. N 551

Київ

Про святкування Дня столиці та Дня Києва, присвячених 1530-річчю заснування міста Києва

Із змінами і доповненнями, внесеними розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 9 квітня 2012 року N 562 (Розпорядження N 562)

Відповідно до статті 1 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою належного вшанування столиці України, популяризації міста як туристичного центру, показу доробку київських митців, аматорських і професійних колективів, організації змістовного дозвілля киян та в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Провести 26 - 27 травня 2012 року заходи з нагоди Дня столиці та Дня Києва, присвячені 1530-річчю заснування м. Києва.

2. Затвердити склад Організаційного комітету з питань підготовки та проведення святкування Дня столиці та Дня Києва, що додається.

3. Затвердити програму загальноміських культурно-мистецьких заходів з нагоди Дня столиці та Дня Києва, робочий план підготовки і проведення загальноміських заходів з нагоди Дня столиці та Дня Києва, що додаються.

4. Покласти на Головне управління культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) координацію всіх питань, пов'язаних із підготовкою і проведенням культурно-мистецьких заходів з нагоди Дня столиці та Дня Києва.

5. Головному управлінню культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити проведення на високому організаційному рівні та фінансування заходів з нагоди Дня столиці та Дня Києва в межах загального обсягу асигнувань, передбачених в бюджеті м. Києва на 2012 рік (Рішення N 1100/7336) на відповідні цілі.

6. Управлінню кадрової роботи і нагород виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) порушити клопотання перед Президентом України про присвоєння почесних звань працівникам установ, підприємств, організацій та закладів, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, з нагоди Дня столиці та Дня Києва.

7. Головному управлінню праці та соціального захисту населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) здійснити заходи щодо надання одноразової адресної соціальної матеріальної допомоги окремим категоріям населення міста Києва з нагоди Дня столиці та Дня Києва.

8. Головному управлінню контролю за благоустроєм виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) здійснити дотримання встановленого порядку утримання і експлуатації об'єктів міської інфраструктури; забезпечити дотримання нормативного санітарного та технічного стану територій, будівель, споруд, інженерних мереж, елементів зовнішнього благоустрою та дизайну, будівельних та дорожніх робіт.

9. Головним управлінням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та районним в місті Києві державним адміністраціям:

9.1. Вжити заходів щодо завершення будівництва та введення в експлуатацію об'єктів соціальної та культурної інфраструктури міста Києва.

9.2. До 01.05.2012 подати в установленому порядку до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції з нагоди Дня столиці та Дня Києва.

9.3. Забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (зі змінами та доповненнями), під час проведення заходів з нагоди Дня столиці і Дня Києва та відновлення порушеного благоустрою.

10. Районним в місті Києві державним адміністраціям та Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" забезпечити належне утримання та створення нових зелених насаджень з нагоди Дня столиці та Дня Києва.

11. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
05.04.2012 N 551


Організаційний комітет з питань підготовки та проведення святкування Дня столиці та Дня Києва, присвячених 1530-річчю заснування м. Києва

ПОПОВ
Олександр Павлович

- голова Київської міської державної адміністрації, голова оргкомітету

МАЗУРЧАК
Олександр Володимирович

- перший заступник голови Київської міської державної адміністрації, заступник голови оргкомітету

НОВОХАТЬКО
Леонід Михайлович

- заступник голови Київської міської державної адміністрації, заступник голови оргкомітету

КРАМАРЕНКО
Руслан Михайлович

- заступник голови Київської міської державної адміністрації

ГОЛУБЧЕНКО
Анатолій Костянтинович

- заступник голови Київської міської державної адміністрації

ПУЗАНОВ
Олександр Геннадійович

- заступник голови Київської міської державної адміністрації - керівник апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

КУЧУК
Михайло Ілліч

- заступник голови Київської міської державної адміністрації

ЗОРІНА
Світлана Іванівна

- начальник Головного управління культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

АНТОНОВ
Василь Іванович

відповідальний секретар оргкомітету - голова Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації

ВІТКОВСЬКИЙ
Сергій Іванович

- голова Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації

ЖЕРЕБНЮК
Віктор Миколайович

- голова Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації

ХОНДА
Марина Петрівна

- начальник Головного управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

ЗІМІН
Сергій Георгійович

- голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації

МАТВІЄНКО
Петро Миколайович

- голова Подільської районної в місті Києві державної адміністрації

НЕЗНАЛ
Олександр Григорович

- голова Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації

РЮМШИН
Сергій Миколайович

- голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

СИДОРОВ
Іван Петрович

- голова Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації

СУЩЕНКО
Сергій Миколайович

- голова Печерської районної в місті Києві державної адміністрації

ШЕВЧУК
Олександр Семенович

- голова Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації

БОНДАРЕНКО
Володимир Васильович

- начальник Головного управління Держтехногенбезпеки у м. Києві (за згодою)

ВОДОВОЗОВ
Євгеній Наумович

- начальник Головного управління транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

ГОЛУБОВ
Станіслав Михайлович

- в. о. начальника Головного управління внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

ЗБІТНЄВА
Оксана Іванівна

- начальник управління преси та інформації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

КОСТЮРЕНКО
Тетяна Миколаївна

- начальник Головного управління праці та соціального захисту населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

КРИКУН
Олексій Олексійович

- начальник Головного управління МВС України в м. Києві (за згодою)

МОХОРЄВ
Віталій Андрійович

- начальник Головного управління охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

НАЗАРЕНКО
Микола Олексійович

- генеральний директор КО "Київзеленбуд"

НОВИЦЬКИЙ
Дмитро Юрійович

- начальник Головного управління комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

ПШЕНИЧНИЙ
Віталій Никифорович

- начальник Головного управління з питань надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

РЕПІК
Володимир Михайлович

- начальник Головного фінансового управління виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

САДОВОЙ
Сергій Миколайович

- начальник Головного управління контролю за благоустроєм виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

ТОПОЛОВ
Олександр Семенович

- начальник Головного управління МНС України в м. Києві (за згодою)

ФОМЕНКО
Олександр Валерійович

- генеральний директор ПАТ "КИЇВЕНЕРГО" (за згодою)

ШВЕЦЬ
Андрій Володимирович

- КП електромереж зовнішнього освітлення м. Києва "Київміськсвітло".


 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов


 

ЗАТВЕРДЖЕНОРозпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)05.04.2012 N 551(в редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 09.04.2012 N 562) (Розпорядження N 562)


ПРОГРАМАзагальноміських культурно-мистецьких заходів з нагоди Дня столиці та Дня Києва (Розпорядження N 562)

1530-річчю Києва присвячується! (Розпорядження N 562)

ТВОРЧІ ЗВІТИ РАЙОНІВ (Розпорядження N 562)

20 травня (Розпорядження N 562)


I Фестиваль мистецтв "ТВОЇ ТАЛАНТИ, КИЄВЕ" (Розпорядження N 562)

18.00 (Розпорядження N 562)

Національний палац мистецтв "Україна" (Розпорядження N 562)

19 - 23 травня (Розпорядження N 562)


Фотовиставка "Новий погляд на Київ" (Розпорядження N 562)

Київська міська галерея мистецтв "Лавра", вул. Лаврська, 1 (Розпорядження N 562)

21 - 25 травня (Розпорядження N 562)


Міжнародний мистецький фестиваль "Молодіжні Дельфійські ігри: міжнародна зустріч столиць країн - учасниць СНД та Європи" (Розпорядження N 562)

Заклади культури міста (Розпорядження N 562)

16 травня (Розпорядження N 562)


Відкритий молодіжний конкурс ідей сучасної скульптури та інсталяції для міського середовища "Я бачу місто" (Розпорядження N 562)

Київський академічний ляльковий театр, вул. М. Грушевського, 1 (Розпорядження N 562)

22 травня (Розпорядження N 562)


Конкурс на створення кращої клумби та квіткового оформлення територій навчальних закладів міста до Дня Києва, влаштування кращих композицій на території Печерського ландшафтного парку в складі міської виставки квітів (Розпорядження N 562)

До 22 травня (Розпорядження N 562)

Навчальні заклади міста (Розпорядження N 562)

23 травня (Розпорядження N 562)


Міський конкурс юних поетів "Поетична весна - 2012" (Розпорядження N 562)

15.00 - 17.00 (Розпорядження N 562)

Будинок письменника, вул. Банкова, 2 (Розпорядження N 562)

24 травня (Розпорядження N 562)


Урочисте вручення Мистецької премії "Київ" - відзначення кращих митців м. Києва в галузі літератури, кіномистецтва, музичної композиції, театрального і образотворчого мистецтв, журналістики та народного декоративного мистецтва (Розпорядження N 562)

Мистецька акція "Художники Києва - рідному місту" (Розпорядження N 562)

12.00 (Розпорядження N 562)

Колонна зала Київської міської державної адміністрації, вул. Хрещатик, 36 (Розпорядження N 562)


Урочиста церемонія нагородження переможців міського конкурсу серед старшокласників "Київ - місто моє, мені в ньому жити, мені його створювати" за номінаціями: Київ літературний, Київ мистецький, Київ соціальний, Київ - зелен - сад, Київ - гармонія і стиль. (Розпорядження N 562)

16.00 - 18.00 (Розпорядження N 562)

Київський Палац дітей та юнацтва, вул. Івана Мазепи, 13 (Розпорядження N 562)


Фестиваль національних громад Києва "Етнічний віночок" (Розпорядження N 562)

Співоче поле Печерського ландшафтного парку (Розпорядження N 562)

25 травня (Розпорядження N 562)


Відкритий кубок міста з повітроплавного спорту, присвячений Дню Києва (Розпорядження N 562)

10.00 (Розпорядження N 562)

Парк Дружби народів (Розпорядження N 562)


Урочистий концерт, присвячений 1530-річчю заснування Києва (Розпорядження N 562)

Національний палац мистецтв "Україна" (Розпорядження N 562)

25 - 27 травня (Розпорядження N 562)


IV Фестиваль міської культури "Я люблю Київ" ("I love Kiev") (Розпорядження N 562)

Київська міська галерея мистецтв "Лавра", вул. Лаврська, 1 (Розпорядження N 562)

25 - 30 травня (Розпорядження N 562)


XXII Міжнародний фестиваль "Музичні прем'єри сезону" (Розпорядження N 562)

Концертні зали м. Києва (Розпорядження N 562)

26 травня (Розпорядження N 562)


Всеукраїнський парад велосипедистів з районів міста (10 колон) (Розпорядження N 562)

8.00 - 11.00 (Розпорядження N 562)

пл. Михайлівська (10.00 старт параду) - вул. Володимирська - вул. Льва Толстого - вул. Червоноармійська - вул. Павла Скоропадського - вул. Басейна - вул. Еспланадна - вул. Саксаганського - вул. Паньківська - вул. Жилянська, 31 (фініш) (Розпорядження N 562)


Відкритий кубок міста з повітроплавного спорту, присвячений Дню Києва (Розпорядження N 562)

10.00 (Розпорядження N 562)

Парк Дружби народів. (Розпорядження N 562)


Київський відкритий фестиваль повітряних зміїв, присвячений Дню столиці (Розпорядження N 562)

11.00 - 17.00 (Розпорядження N 562)

Національний музей народної архітектури та побуту України с. Пирогів (Розпорядження N 562)


Міжнародні змагання з велосипедного спорту на шосе, присвячені Дню Києва (Розпорядження N 562)

12.00 - 14.00 (Розпорядження N 562)

18 кіл за маршрутом: вул. Червоноармійська, 19 (старт/фініш) - вул. Павла Скоропадського - вул. Басейна - вул. Еспланадна - вул. Саксаганського (Розпорядження N 562)


Міський конкурс серед старшокласників "Київський вальс" (Розпорядження N 562)

13.00 - 14.30 (Розпорядження N 562)

Співоче поле Печерського Ландшафтного парку (Розпорядження N 562)


III Міжнародний благодійний фестиваль дитячо-юнацької творчості "Сонячний каштанчик" (Розпорядження N 562)

15.00 - 20.00 (Розпорядження N 562)

Співоче поле Печерського Ландшафтного парку (Розпорядження N 562)


Фестиваль земляцьких організацій (Розпорядження N 562)

Національний музей народної архітектури та побуту України с. Пирогів (Розпорядження N 562)


Відкритий кубок міста з повітроплавного спорту, присвячений Дню Києва (Розпорядження N 562)

15.00 (Розпорядження N 562)

Михайлівська площа (Розпорядження N 562)


Гала-концерт зірок класичної музики в рамках мистецького проекту "Київ славний, величавий - 1530!" (Розпорядження N 562)

20.00 - 21.30 (Розпорядження N 562)

Софійська площа (Розпорядження N 562)


Проекційне 3D-шоу "Нове обличчя древньої столиці" в рамках мистецького проекту "Київ славний, величавий - 1530!" (Розпорядження N 562)

21.30 (Розпорядження N 562)

Софійська площа (Розпорядження N 562)


Урочисте відкриття Арт-галереї під відкритим небом (Розпорядження N 562)

14.00 (Розпорядження N 562)

вул. Набережно-Хрещатицька, причали NN 1, 2 (Розпорядження N 562)

26 - 27 травня (Розпорядження N 562)


Перший етап гри-виборів "Студреспубліка" (Розпорядження N 562)

Один з вищих навчальних закладів міста Києва (Розпорядження N 562)


Міжнародний фестиваль мистецтв "Андріївський узвіз. Вулиця ігор. Ігри на вулиці" (Розпорядження N 562)

10.00 (Розпорядження N 562)

Андріївський узвіз (Розпорядження N 562)

27 травня (Розпорядження N 562)


Міжнародні змагання з велосипедного спорту на шосе (Розпорядження N 562)

10.00 - 14.00 (Розпорядження N 562)

(старт/фініш) - вул. Кіровоградська - просп. Червонозоряний - вул. Андрія Головка - вул. Солом'янська - вул. Протасів Яр - вул. Миколи Грінченка (Розпорядження N 562)


20-й відкритий міжнародний легкоатлетичний благодійний "Пробіг під каштанами" (Розпорядження N 562)

8.00 - 14.00 (Розпорядження N 562)

1 коло за маршрутом: Михайлівська площа (старт/фініш) - вул. Володимирська - вул. Толстого - площа Льва Толстого - в зворотному напрямку (Розпорядження N 562)


Чемпіонат міста з роликового спорту, присвячений Дню Києва (Розпорядження N 562)

9.00 - 12.00 (Розпорядження N 562)

1 коло за маршрутом: від вул. Героїв Сталінграда, 7 (старт) - вул. Героїв Сталінграда, 19 та у зворотному напрямку (Розпорядження N 562)


Відкритий кубок міста з повітроплавного спорту (Розпорядження N 562)

10.00 (Розпорядження N 562)

Парк Дружби народів (Розпорядження N 562)


Фольклорно-мистецьке свято на схилах Дніпра - свято сімейного відпочинку (Розпорядження N 562)

15.00 (Розпорядження N 562)

Співоче поле Печерського ландшафтного парку (Розпорядження N 562)


Молодіжна концертна програма в рамках мистецького проекту "Київ славний, величавий - 1530!" (Розпорядження N 562)

20.00 (Розпорядження N 562)

Оболонська набережна (Розпорядження N 562)


Шоу феєрверків із лазерними спецефектами в рамках мистецького проекту "Київ славний, величавий - 1530!" (Розпорядження N 562)

21.30 (Розпорядження N 562)

Оболонська набережна (Розпорядження N 562)

29 - 30 травня (Розпорядження N 562)


Міжнародний фестиваль мистецтв ім. М. Булгакова (Розпорядження N 562)

29 - 30 травня (Розпорядження N 562)

Андріївський узвіз (Розпорядження N 562)

Травень (Розпорядження N 562)


Заходи, присвячені Дню столиці та Дню Києва, у районах міста та закладах культури (Розпорядження N 562)

  (Розпорядження N 562)

Заступник голови - керівник апарату (Розпорядження N 562)

О. Пузанов (Розпорядження N 562)


(Програма у редакції розпорядження Київської міської державної адміністрації від 09.04.2012 р. N 562) (Розпорядження N 562)

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
05.04.2012 N 551


РОБОЧИЙ ПЛАН
підготовки і проведення загальноміських заходів з нагоди Дня столиці та Дня Києва

NN п/п

Зміст роботи

Контрольні строки виконання

Відповідальні

1

2

3

4

1.

Забезпечення проведення основних культурно-мистецьких заходів, присвячених Дню столиці та Дню Києва

26 - 27.05.2012

Головне управління культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

2.

Здійснення державного нагляду за дотриманням законодавства України про охорону праці під час проведення загальноміських заходів, присвячених Дню столиці та Дню Києва

26 - 27.05.2012

Київська державна інспекція промислової безпеки та охорони праці у соціально-культурній сфері (за згодою)

3.

Організація торговельного обслуговування під час проведення загальноміських заходів, присвячених Дню столиці та Дню Києва з урахуванням вимог пункту 1 рішення Київради від 23.12.2010 N 413/5225

26 - 27.05.2012

Головне управління внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

4.

Виготовлення та здійснення художньо-декоративного оформлення міста

до 21.05.2012

ЗАТ "Київміськоформлення" (за згодою)

Здійснення художнього тематичного оформлення вулиць та площ районів м. Києва

Районні в місті Києві державні адміністрації

5.

Вирішення питання фінансування та забезпечення проведення у районах міста святкових заходів, присвячених Дню столиці та Дню Києва

травень 2012

Районні в місті Києві державні адміністрації

6.

Забезпечення святкових заходів необхідною енергетичною потужністю за заявками організаторів

до 23.05.2012

Публічне акціонерне товариство "Київенерго" (за згодою)

7.

Забезпечення включення святкової ілюмінації в центральній частині м. Києва

26 - 27.05.2012

Публічне акціонерне товариство "Київенерго" (за згодою), КП електромереж зовнішнього освітлення м. Києва "Київміськсвітло", Київські кабельні мережі, Міжрайонне відділення реалізації електроенергії N 1 (за згодою)

Забезпечення термінового підключення тимчасових сценічних майданчиків до електромереж міста у місцях проведення заходів згідно з Програмою заходів

до 23.05.2012

Забезпечення відключення освітлення вулиць та святкової ілюмінації у місцях проведення проекційного шоу та шоу феєрверків (на час проведення репетицій та заходів) за заявками організаторів:

 

- Софійська площа;

26.05.2012

- Оболонська набережна

27.05.2012

8.

Забезпечення роботи радіомашин за заявками організаторів заходів

26 - 27.05.2012

Київська міська дирекція ВАТ "Укртелеком" (за згодою)

9.

Виділення необхідної кількості автотранспорту згідно із заявками організаторів загальноміських заходів

26 - 27.05.2012

КП "Київпастранс"

10.

Забезпечення безперебійної роботи транспорту для перевезення населення після завершення святкових заходів

26 - 27.05.2012

Головне управління транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Підготовка відповідного розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про перекриття руху та зміни в роботі міського транспорту на час проведення святкових заходів (відповідно до заявок організаторів свята)

до 23.05.2012

11.

Забезпечення чергування карет швидкої допомоги та надання медичної допомоги під час проведення святкових заходів на Співочому полі Печерського ландшафтного парку, Софійській площі, вул. Набережно-Хрещатицькій, Оболонській набережній

25 - 27.05.2012

Головне управління охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

12.

Забезпечення:

 

Головне управління МВС України в місті Києві (за згодою), Управління Державтоінспекції ГУ МВС України в місті Києві (за згодою)

- охорони громадського порядку під час проведення загальноміських заходів (згідно з затвердженою Програмою загальноміських заходів, присвячених Дню столиці та Дню Києва);

23 - 28.05.2012

- цілодобової охорони сцени, сценічного обладнання та освітлювальної апаратури, Співочому полі Печерського ландшафтного парку, Софійській площі, Оболонській набережній, вул. Набережно-Хрещатицькій, Андріївському узвозі;

23 - 28.05.2012

- умов для вільного заїзду та виїзду транспорту з колективами, сценічним обладнанням на місця проведення загальноміських заходів, а саме: Співоче поле Печерського ландшафтного парку, Михайлівську площу, Софійську площу, вул. Набережно-Хрещатицьку, Оболонську набережну, Андріївський узвіз, до Національної філармонії України, до Національної опери України ім. Т. Г. Шевченка;

23 - 28.05.2012

- стоянок для транспорту, який перевозитиме обладнання, художні колективи, біля Московських воріт, біля Співочого поля Печерського ландшафтного парку, на Михайлівській площі, Софійській площі, Оболонській набережній, вул. Набережно-Хрещатицькій, причалах NN 1, 2, Андріївському узвозі, Михайлівській площі, біля Національної філармонії України, біля Національної опери України ім. Т. Г. Шевченка;

23 - 28.05.2012

- перекриття руху транспорту під час проведення загальноміських заходів (відповідно до заявок організаторів):

26 - 27.05.2012

Головне управління транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Управління Державтоінспекції ГУ МВС України в м. Києві (за згодою)

- Софійська площа;

26.05.2012

- Оболонська набережна;

27.05.2012
21.30 - 23.00

- велопробіг за маршрутом: Михайлівська площа - вул. Володимирська - вул. Льва Толстого - вул. Червоноармійська - вул. Павла Скоропадського - вул. Басейна - вул. Еспланадна - вул. Саксаганського - вул. Паньківська - вул. Жилянська, 31;

26.05.2012
8.00 - 11.00

- велопробіг - 18 кіл за маршрутом: вул. Червоноармійська, 19 (старт/фініш) - вул. Павла Скоропадського - вул. Басейна - вул. Еспланадна - вул. Саксаганського;

26.05.2012
12.00 - 14.00

- велопробіг - вул. Кіровоградська - просп. Червонозоряний -вул. Андрія Головка - вул. Солом'янська - вул. Протасів Яр - вул. Миколи Грінченка;

27.05.2012
10.00 - 14.00

- легкоатлетичний пробіг - 1 коло за маршрутом: Михайлівська площа - вул. Володимирська - вул. Льва Толстого - площа Льва Толстого - в зворотному напрямку;

27.05.2012
8.00 - 14.00

- 1 коло за маршрутом: вул. Героїв Сталінграда, 7 (старт) - вул. Героїв Сталінграда, 19 та у зворотному напрямку.

27.05.2012
9.00 - 12.00

Управління Державтоінспекції ГУ МВС України в м. Києві (за згодою)

Забезпечення машин супроводження ДАІ колони велосипедистів з районів міста до Європейської площі згідно з маршрутом руху колони велосипедистів, який буде надано організаторами заходу;

Забезпечення курсування машини ДАІ перед учасниками благодійного легкоатлетичного пробігу за маршрутом забігу

13.

Забезпечення чергування пожежних автомобілів та здійснення державного пожежного нагляду під час проведення загальноміських заходів згідно з заявками організаторів свята

26 - 27.05. 2012

ГУ МНС України в м. Києві (за згодою)

14.

Забезпечення оформлення дозвільної документації для проведення феєрверків на Софійській площі, шоу феєрверків на Оболонській набережній та забезпечити контроль за їх проведенням

до 22.05. 2012

Головне управління з питань надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

15.

Забезпечення у встановленому порядку оформлення контрольних карток на право тимчасового порушення благоустрою та його відновлення у зв'язку з встановленням тимчасових сценічних конструкцій на Оболонській набережній, Софійській площі, вул. Набережно-Хрещатицькій та в місцях проведення заходів згідно з заявками організаторів за скороченою, як виняток, схемою

до 22.05. 2012

Головне управління контролю за благоустроєм виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

16.

Забезпечення контролю за виконанням усіма торговельними підприємствами та організаціями, комунальними службами районів постійного санітарного прибирання об'єктів торгівлі та обслуговування населення, прилеглих і закріплених територій

26 - 27.05. 2012

Головне управління внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Районні в місті Києві державні адміністрації

Забезпечення постійного контролю і своєчасне вивезення контейнерів та урн для сміттям, належне утримання туалетів та встановлення біотуалетів у місцях проведення загальноміських заходів за заявками районних в місті Києві державних адміністрацій

Головне управління комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), ВАТ "Фірма "Київспецтранс", КП "Київпастранс", районні в місті Києві державні адміністрації, організатори заходів

Не допускати випадків стихійного паркування автотранспортних засобів на прибудинкових територіях (миття, ремонт тощо), прилеглих до місць проведення заходів

Управління Державтоінспекції ГУ МВС України в м. Києві (за згодою)

17.

Забезпечення інформування населення про проведення заходів, присвячених Дню столиці та Дню Києва

травень 2012

Управління преси та інформації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головне управління культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головне управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

18.

Забезпечення розміщення інформації соціального характеру про проведення заходів у встановленому порядку

до 18.05. 2012

Головне управління з питань реклами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Забезпечення розклеювання афіш за замовленням організаторів заходів

ТОВ Київське міське довідково-інформаційне підприємство "Київміськдовідка" (за згодою)

19.

Підготовка необхідних матеріалів для проведення церемонії вручення Мистецької премії "Київ"

до 18.05.2012

Головне управління культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

20

Забезпечення проведення спортивних заходів, присвячених Дню столиці та Дню Києва

25 - 27.05. 2012

Головне управлінні, у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

21

Забезпечення проведення заходів для дітей та юнацтва

25 - 27.05. 2012

Головне управління освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

22.

Забезпечення проведення Фестивалю земляцьких організацій на території Національного музею народної архітектури та побуту України (с. Пирогів)

26.05.2012

Головне управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

23.

Забезпечення плавзасобів для проведення Лазерного шоу згідно з заявками організаторів заходу

25.05.2012

Відкрите акціонерне товариство "Київський річковий порт" (за згодою)

24.

Забезпечення безпеки на воді та роботи рятувальних служб під час проведення загальноміських заходів, присвячених Дню столиці та Дню Києва

травень 2012

Комунальне підприємство "Плесо"


 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали