ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 січня 2012 року N 63

Про термін видачі довідки про відсутність заборгованості

З метою підвищення рівня обслуговування платників податків (фізичних і юридичних осіб) при наданні адміністративних послуг, зокрема видачі довідок про відсутність заборгованості з податків і зборів, відповідно до вимог законодавства наказую:

1. Внести зміни до пункту 5.2 розділу 5 Стандарту надання адміністративної послуги "Видача довідки про відсутність заборгованості по податках, зборах, що контролюються органами ДПС" (САП-33), затвердженого наказом ДПС України від 30.11.2011 N 187 "Про затвердження стандартів надання адміністративних послуг" (додаток 33), а саме: слова "п'ятнадцять календарних" замінити словами "п'ять робочих".

2. Головам ДПС в АР Крим, областях, мм. Києві та Севастополі довести положення цього наказу до підпорядкованих територіальних органів державної податкової служби та забезпечити їх неухильне виконання.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Ігнатова А. П.

 

Голова

О. В. Клименко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали