МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 червня 2011 року N 348

Про терміни погодження проектів нормативно-правових та організаційно-розпорядчих актів, що надійшли до МВС

З метою вдосконалення організації роботи з опрацювання проектів нормативно-правових та організаційно-розпорядчих актів, що надійшли на погодження до Міністерства внутрішніх справ, своєчасної та належної взаємодії з Адміністрацією Президента України, Кабінетом Міністрів України, Верховною Радою України, міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади з питань нормотворчої діяльності, наказую:

1. Керівникам структурних підрозділів апарату Міністерства проекти нормативно-правових та організаційно-розпорядчих актів (закони України, укази Президента України, постанови і розпорядження Кабінету Міністрів України), що надійшли на погодження до Міністерства внутрішніх справ, опрацьовувати та подавати на підпис керівництву Міністерства упродовж трьох робочих днів з часу їх реєстрації в Управлінні документального забезпечення, якщо головним розробником проекту не визначено інший - коротший строк.

2. У разі необхідності проведення узгоджувальних процедур: консультацій, нарад, робочих зустрічей тощо - строк опрацювання проекту нормативно-правового або організаційно-розпорядчого акта, за обґрунтованим поданням керівника структурного підрозділу, на який покладено безпосереднє опрацювання, може бути продовжено керівництвом Міністерства в межах строку, визначеного головним розробником проекту.

3. Наказ оголосити керівному складу Міністерства внутрішніх справ України.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра, заступника Міністра, заступника Міністра - керівника апарату та Головний штаб МВС.

 

Міністр
генерал-лейтенант міліції

А. В. Могильов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали