ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.08.2011 р. N 1441

Київ

Про тимчасове часткове обмеження руху автомобільного транспорту по проспекту Миколи Бажана у Дарницькому районі

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про столицю України - місто-герой Київ", "Про автомобільні дороги", "Про дорожній рух", з метою виконання будівельних робіт з реконструкції проспекту Миколи Бажана у Дарницькому районі, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Дозволити тимчасово, з 12.08.2011 р. по 31.10.2011 р. та з 01.04.2012 р. по 31.05.2012 р., на ділянках виконання будівельних робіт закривати наскрізний рух автомобільного транспорту в одному з напрямків руху в нічний час з 23-00 год. до 06-00 год. по проспекту Миколи Бажана від Південного мостового переходу до Харківської площі включно.

2. Комунальній корпорації "Київавтодор":

2.1. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

2.2. Розробити та погодити в управлінні ДАІ ГУ МВС України у м. Києві схему організації руху транспорту та встановлення дорожніх знаків в місцях виконання робіт на період виконання робіт.

2.3. Забезпечити встановлення огорожі, відповідних дорожніх знаків, освітлення, сигнальних ліхтарів з метою безпечного проходу пішоходів та проїзду автотранспорту на період виконання будівельних робіт.

2.4. На період виконання робіт забезпечити дотримання норм і правил техніки безпеки у будівництві.

3. Прийняття рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали