ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.09.2011 р. N 1732

Київ

Про тимчасове часткове обмеження руху усіх видів транспорту на перетині бульвару Дружби Народів та Наддніпрянського шосе у Печерському районі

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про столицю України - місто-герой Київ", "Про автомобільні дороги", "Про дорожній рух", розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 17.03.2011 N 374 "Про реконструкцію транспортної розв'язки на перетині бульвару Дружби Народів та Наддніпрянського шосе у Печерському районі", з метою виконання будівельно-монтажних робіт по спорудженню інженерних споруд транспортної розв'язки та прокладанню інженерних мереж при реконструкції транспортної розв'язки на перетині бульвару Дружби Народів та Наддніпрянського шосе у Печерському районі, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Дозволити комунальному підприємству "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" комунальної корпорації "Київавтодор" як замовнику будівництва транспортної розв'язки на перетині бульвару Дружби Народів та Наддніпрянського шосе у Печерському районі:

1.1. Тимчасово частково обмежити рух усіх видів транспорту на перетині бульвару Дружби Народів та Наддніпрянського шосе, починаючи з 22.09.2011, на час виконання будівельно-монтажних робіт, згідно зі схемами організації дорожнього руху на період виконання робіт.

1.2. Схему організації дорожнього руху на період виконання робіт погодити з Управлінням Державтоінспекції ГУ МВС України в м. Києві у встановленому порядку.

3. Головному управлінню транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), комунальному підприємству "Київпастранс" тимчасово з 22.09.2011 на час виконання будівельно-монтажних робіт з будівництва транспортної розв'язки на перетині бульвару Дружби Народів та Наддніпрянського шосе:

3.1. Організувати перевезення пасажирів:

- тролейбусним маршрутом N 43к "Кібцентр" - станція метро "Либідська";

- автобусним маршрутом в звичайному режимі руху N 43тр "вул. Сосюри - станція метро "Либідська" за маршрутом: вул. Сосюри - просп. Возз'єднання - бульв. Дружби Народів - вул. Червоноармійська (у зворотному напрямку вул. Горького) - станція метро "Либідська".

3.2. Закрити рух тролейбусів маршруту N 43 "Кібцентр - вул. Сосюри";

4. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

5. Контроль за виконанням цього-розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали