Додаткова копія: Про тимчасове обмеження руху транспортних засобів на перетині проспекту Перемоги з вул. Вадима Гетьмана у Солом'янському та Шевченківському районах

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.04.2018 р. N 704

Київ

Про тимчасове обмеження руху транспортних засобів на перетині проспекту Перемоги з вул. Вадима Гетьмана у Солом'янському та Шевченківському районах

Відповідно до статей 5, 6, 26 Закону України "Про дорожній рух", статей 19, 20 Закону України "Про автомобільні дороги", статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування України", враховуючи розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 14 листопада 2007 року N 1456 "Про реконструкцію транспортної розв'язки на перетині проспекту Перемоги з вул. Гетьмана у Солом'янському та Шевченківському районах", з метою виконання робіт з реконструкції транспортної розв'язки на перетині проспекту Перемоги з вул. Вадима Гетьмана у Солом'янському та Шевченківському районах:

1. Тимчасово з 01 травня 2018 року до 15 листопада 2019 року обмежити рух транспортних засобів у зв'язку з виконанням робіт з реконструкції транспортної розв'язки на перетині проспекту Перемоги з вул. Вадима Гетьмана у Солом'янському та Шевченківському районах.

2. Комунальному підприємству "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" як замовникові реконструкції транспортної розв'язки на перетині проспекту Перемоги з вул. Вадима Гетьмана у Солом'янському та Шевченківському районах:

2.1. Розробити, погодити з Управлінням патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції України та подати на затвердження до Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) схему організації дорожнього руху на період виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

2.2. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

3. Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у встановленому порядку на час обмеження руху транспортних засобів внести зміни в роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування, шлях слідування яких проходить вулицями, визначеними схемою організації дорожнього руху.

4. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити висвітлення інформації, наданої Департаментом транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), про зміни в організації дорожнього руху та в роботі маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування в комунальних засобах масової інформації м. Києва.

5. Відповідальність за своєчасне та безаварійне виконання робіт покласти на директора КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" Калініна М. В.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Давтяна Д. О.

 

Виконувач обов'язків голови

М. Поворозник
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали