ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.01.2012 р. N 121

Київ

Про тимчасове обмеження руху транспорту на Дніпровській набережній

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про дорожній рух", враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 10.12.2003 N 755-р "Про будівництво залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро в м. Києві на залізничній дільниці Київ-Московський - Дарниця", від 13.07.2004 N 490-р "Про початок будівництва об'єктів Мінтрансу в м. Києві" та звернення замовника будівництва залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро в м. Києві - Державного територіально-галузевого об'єднання "Південно-Західна залізниця" від 11.01.2012 N Н-3/08, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Дозволити замовникові будівництва - Державному територіально-галузевому об'єднанню "Південно-Західна залізниця" заборонити рух транспорту по Дніпровській набережній (біля залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро) по крайній правій смузі руху у напрямку Південного мостового переходу та по крайній правій смузі руху у напрямку мосту ім. Є. О. Патона з 23.01.2012 до 31.05.2012.

2. Державному територіально-галузевому об'єднанню "Південно-Західна залізниця" розробити та погодити з Управлінням Державної автомобільної інспекції ГУ МВС України в м. Києві тимчасову схему організації дорожнього руху на період виконання робіт.

3. Комунальному підприємству "Київдорсервіс" за замовленням Державного територіально-галузевого об'єднання "Південно-Західна залізниця" встановити технічні засоби регулювання дорожнього руху відповідно до розробленої схеми.

4. Роботи виконувати згідно з Правилами благоустрою міста Києва, затвердженими рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (із змінами та доповненнями).

5. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали