НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 22 лютого 2012 року N 260

Про тимчасове припинення перевірок телерадіоорганізацій під час виборчої кампанії з виборів народних депутатів України у 2012 році

Враховуючи необхідність забезпечення конституційних гарантій на свободу слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань, створення належних умов для діяльності телерадіоорганізацій під час висвітлення виборчої кампанії з виборів народних депутатів України у 2012 році, керуючись рекомендаціями, визначеними у пункті 3 Постанови Верховної Ради України "Про забезпечення безперешкодної діяльності засобів масової інформації у передвиборчий період 2012 року" від 9 лютого 2012 року N 4387-VI (Постанова N 4387-VI), Національна рада вирішила:

1. Припинити проведення перевірок телерадіоорганізацій на період виборчої кампанії з виборів народних депутатів України у 2012 році.

2. Контрольно-аналітичному управлінню врахувати це рішення під час підготовки плану проведення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги України на друге півріччя 2012 року.

3. Виконання цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління, управління координації роботи представників та секретаріатів представників і управління правового забезпечення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову Національної ради В. Манжосова.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали