ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.08.2011 р. N 1459

Київ

Про тимчасове закриття руху усіх видів автотранспорту по мосту Метро у бік мосту ім. Є. О. Патона

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про дорожній рух", постанови Кабінету Міністрів України від 24.01.2011 N 45 "Про затвердження Порядку використання у 2011 році коштів для здійснення м. Києвом функцій столиці" та розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 04.02.2011 N 144 "Про будівництво об'єктів дорожньо-транспортної інфраструктури" (Розпорядження N 144), розпорядження Київської міської державної адміністрації від 28.07.2006 N 1138 "Про будівництва транспортної розв'язки біля станції метрополітену "Дніпро" у Печерському районі", з метою своєчасного виконання будівельних робіт, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Дозволити комунальному підприємству "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" комунальної корпорації "Київавтодор" як замовнику будівництва транспортної розв'язки біля станції метрополітену "Дніпро" у Печерському районі:

1.1. Тимчасово закрити рух усіх видів автотранспорту по мосту Метро у бік мосту ім. Є. О. Патона з 16.08.2011 до 22.08.2011, згідно зі схемою організації дорожнього руху на період виконання робіт.

2. Розробити та погодити з Управлінням Державтоінспекції ГУ МВС України в м. Києві схему організації дорожнього руху на період виконання робіт.

3. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали