ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.01.2012 р. N 109

Київ

Про тимчасове закриття руху в обох напрямках усіх видів транспорту по Набережному шосе на ділянці від мосту Метро до мосту ім. Є. Патона

Відповідно до підпункту 2 пункту "а" частини 1 статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 6 та статті 26 Закону України "Про дорожній рух", розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 17.03.2011 N 374 "Про реконструкцію транспортної розв'язки на перетині бульвару Дружби Народів та Наддніпрянського шосе у Печерському районі", з метою виконання робіт з монтажу прогонової будови через Набережне шосе, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Дозволити комунальному підприємству "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" комунальної корпорації "Київавтодор" як замовнику реконструкції транспортної розв'язки на перетині бульвару Дружби народів та Наддніпрянського шосе у Печерському районі:

1.1. Тимчасово закрити рух в обох напрямках усіх видів транспорту по Набережному шосе на ділянці від мосту Метро до мосту ім. Є. Патона з 23 год. до 05 год. 25, 26, 27, 28, 29 та 30 січня 2012 року згідно зі схемою організації дорожнього руху на період виконання робіт.

2. Схему організації дорожнього руху на період виконання робіт погодити з Управлінням Державтоінспекції ГУ МВС України в м. Києві у встановленому порядку.

3. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 




 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали