ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.02.2012 р. N 226

Київ

Про тимчасове закриття руху в обох напрямках усіх видів транспорту по Набережному шосе на ділянці від мосту Метро до примикання Дніпровського узвозу

Відповідно до підпункту 2 пункту "а" частини 1 статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 6 та статті 26 Закону України "Про дорожній рух", розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 01.04.2011 N 453 "Про реконструкцію транспортної розв'язки на примиканні Дніпровського узвозу до Набережного шосе у Печерському районі" (Розпорядження N 453), з метою виконання робіт з монтажу прогонової будови через Набережне шосе, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Дозволити комунальному підприємству "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" комунальної корпорації "Київавтодор" як замовнику реконструкції транспортної розв'язки на примиканні Дніпровського узвозу до Набережного шосе:

1.1. Тимчасово закрити рух в обох напрямках усіх видів транспорту по Набережному шосе на ділянці від мосту Метро до примикання Дніпровського узвозу з 23 год. до 06 год. з 10 по 18 лютого 2012 року згідно зі схемою організації дорожнього руху на період виконання робіт.

1.2. Тимчасово частково обмежити рух усіх видів транспорту по Набережному шосе на ділянці від мосту Метро до примикання Дніпровського узвозу на період з 12.02.2012 та до 12.03.2012 на час виконання будівельно-монтажних робіт.

2. Схему організації дорожнього руху на період виконання робіт погодити з Управлінням Державтоінспекції ГУ МВС України в м. Києві у встановленому порядку.

3. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали