ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.08.2011 р. N 1452

Київ

Про тимчасову заборону руху транспорту на Наддніпрянському шосе

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про дорожній рух", враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 10.12.2003 N 755-р "Про будівництво залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро в м. Києві на залізничній дільниці Київ-Московський - Дарниця", від 13.07.2004 N 490-р "Про початок будівництва об'єктів Мінтрансу в м. Києві" та звернення замовника будівництва залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро в м. Києві, Державного територіально-галузевого об'єднання "Південно-Західна залізниця" від 09.08.2011 N Н-3/839, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. З метою виконання робіт з демонтажу тимчасових опор та приведення в належний технічний стан ділянки проведення робіт пов'язаних з будівництвом правобережних автодорожніх підходів на залізнично-автомобільному мостовому переході через р. Дніпро в м. Києві (з підходами) на залізничній ділянці Київ-Московський - Дарниця, дозволити замовникові будівництва, Державному територіально-галузевому об'єднанню "Південно-Західна залізниця", заборонити рух транспорту у кожному напрямку на Наддніпрянському шосе щоденно з 22.00 год. до 06.00 год. з 12.08.2011 до 15.08.2011.

2. Замовникові будівництва, Державному територіально-галузевому об'єднанню "Південно-Західна залізниця":

2.1. Розробити та погодити з Управлінням Державної автомобільної інспекції ГУ МВС України в м. Києві тимчасову схему організації дорожнього руху на період виконання робіт.

2.2. Дозволити монтаж колесо відбійної стрічки в межах виконання будівельних робіт.

2.3. Укласти відповідний договір з комунальним підприємством "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та експлуатації автомобільних шляхів та споруд на них "Магістраль", як балансоутримувачем зазначеної території, про прибирання Наддніпрянського шосе в межах зони будівництва.

3. Комунальному підприємству "Київдорсервіс" за замовленням Державного територіально-галузевого об'єднання "Південно-Західна залізниця" встановити технічні засоби регулювання дорожнього руху відповідно до розробленої схеми.

4. Комунальному підприємству "Київпастранс" та Комунальній службі перевезень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) розробити тимчасові схеми руху автобусних маршрутів загального користування, шлях слідування яких проходить на Наддніпрянському шосе від Південного мостового переходу до мосту ім. Є. О. Патона та у зворотному напрямку.

5. Роботи виконувати згідно з Правилами благоустрою міста Києва, затвердженими рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (із змінами та доповненнями).

6. Прийняття рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали