ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.09.2011 р. N 1698

Київ

Про тимчасову заборону руху транспорту на вул. Сагайдачного та Контрактовій площі

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про дорожній рух", враховуючи звернення громадської організації "Асоціація велосипедистів Києва" від 12.07.2011 N 51/07-2011 та з метою проведення щорічного Європейського тижня мобільності, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Підтримати ініціативу громадської організації "Асоціація велосипедистів Києва" щодо проведення в місті Києві 17 та 18 вересня 2011 року з 9.00 год. до 20.00 год. щорічного Європейського тижня мобільності.

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку та проведення даного заходу несе громадська організація "Асоціація велосипедистів Києва".

3. Просити Головне управління МВС України в м. Києві забезпечити:

- охорону громадського порядку 17 та 18 вересня 2011 року під час проведення заходу;

- перекриття руху усіх видів транспорту, крім немоторизованих транспортних засобів та транспорту спеціального призначення 17 та 18 вересня 2011 року з 9.00 год. до 20.00 год. на вул. Сагайдачного та Контрактовій площі з метою проведення щорічного Європейського тижня мобільності.

4. Головному управлінню транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) внести відповідні зміни в роботу міського пасажирського транспорту загального користування на період проведення заходів.

5. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали