ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.08.2011 р. N 320

Про тимчасову заборону відкриття полювання на пернату дичину в області

Розпорядження втратило чинність(згідно з розпорядженням Волинської обласної державної адміністрації від 11 серпня 2011 року N 330) (Розпорядження N 330)

Відповідно до статей 2, 6, 13, 16, 31 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 8 Закону України "Про мисливське господарство та полювання", на виконання розпорядження Кабінету України від 1 серпня 2011 року N 730-р "Деякі питання запобігання виникненню у 2011 році пожеж на території України" (Розпорядження N 730-р), у зв'язку з високим рівнем пожежної небезпеки на території України:

1. Користувачам мисливських угідь області тимчасово, до видання окремого розпорядження голови обласної державної адміністрації, заборонити відкриття полювання на пернату дичину.

2. Обласному управлінню лісового та мисливського господарства (Б. Колісник), державному управлінню охорони навколишнього природного середовища (С. Якубишена), державній екологічній інспекції в області (А. Гетьманчук) у межах повноважень установити контроль за виконанням пункту 1 цього розпорядження користувачами мисливських угідь області.

3. Головному управлінню з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації (А. Мельник) оприлюднити це розпорядження у засобах масової інформації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації В. Карпюка.

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації

О. Башкаленко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали