ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

СПІЛЬНЕ РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.02.2012 р. N Р-97/0/3-12/44-р

Про участь Дніпропетровської області у міжнародних заходах у 2012 році

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про місцеве самоврядування в Україні" і Програми формування позитивного міжнародного іміджу та розвитку міжнародних зв'язків Дніпропетровської області на 2011 - 2015 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 30 грудня 2010 року N 46-4/VI, зі змінами та доповненнями, з метою забезпечення та підтримки позитивного міжнародного та інвестиційного іміджу Дніпропетровщини, подальшого розвитку багатостороннього співробітництва з регіонами країн Європи та світу, всебічної інтеграції до європейського та світового простору, в тому числі шляхом обміну інформацією, активної співпраці зі світовими та регіональними міжнародними організаціями, сприяння проведенню культурного обміну:

1. Утворити організаційний комітет з підготовки до участі Дніпропетровської області у міжнародних заходах у 2012 році (далі - організаційний комітет) у складі згідно з додатком.

2. Організаційному комітету в термін до 27 лютого 2012 року:

2.1. Затвердити план заходів участі Дніпропетровської області у міжнародних заходах у 2012 році.

2.2. Утворити робочі групи за напрямами діяльності з підготовки до участі Дніпропетровської області у міжнародних заходах у 2012 році.

3. Структурним підрозділам облдержадміністрації (Головному управлінню економіки; Головному управлінню будівництва та архітектури; Головному управлінню охорони здоров'я; Головному управлінню агропромислового розвитку; Головному управлінню промисловості; управлінню транспорту, зв'язку та дорожнього будівництва; управлінню з питань внутрішньої політики; управлінню зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності; управлінню житлово-комунального господарства; управлінню розвитку споживчого ринку та підприємництва; управлінню паливно-енергетичного комплексу; управлінню капітального будівництва; управлінню культури і туризму; управлінню у справах фізичної культури та спорту) та виконавчого апарату обласної ради (управлінню з питань соціально-економічного розвитку регіону та інвестиційної політики; відділу організаційного забезпечення діяльності рад) за напрямом діяльності:

3.1. Здійснити організацію підготовки загальної презентації відповідної галузі з показом необхідних відеоматеріалів.

3.2. Забезпечити наявність інформаційно-довідкових та рекламно-презентаційних матеріалів (буклетів, інтерактивних дисків, флеш-носіїв пам'яті тощо) стосовно діяльності підприємств, організацій та установ відповідної галузі, які найбільш повно представляють її досягнення.

4. Управлінню преси та інформації облдержадміністрації організувати підготовку та узагальнення інформації, зазначеної у підпунктах 3.1, 3.2 цього розпорядження, для наповнення презентаційних матеріалів щодо здобутків області (буклетів, інтерактивних дисків, флеш-носіїв пам'яті тощо).

5. Комунальному закладу "Дніпропетровське регіональне інвестиційне агентство" Дніпропетровської обласної ради" забезпечити презентацію інвестиційних проектів та можливостей регіону під час участі Дніпропетровської області у міжнародних заходах у 2012 році.

6. Управлінню зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації здійснити виготовлення презентаційних матеріалів щодо здобутків області (буклетів, інтерактивних дисків, флеш-носіїв пам'яті тощо) та фінансування участі Дніпропетровської області у міжнародних заходах у 2012 році відповідно до затвердженого кошторису, за рахунок коштів обласного бюджету, в межах затверджених на зазначені цілі асигнувань.

7. Управлінню зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації забезпечити підготовку, виготовлення сувенірної продукції для участі Дніпропетровської області у міжнародних заходах у 2012 році.

8. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Задорожного В. К. та першого заступника голови обласної ради Адамського А. П., контроль за виконанням цього розпорядження залишаємо за собою.

 

Голова облдержадміністрації

О. Ю. Вілкул

Голова обласної ради

Є. Г. Удод

 

Додаток
до спільного розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Дніпропетровської обласної ради
22.02.2012 N Р-97/0/3-12/44-р

СКЛАД
організаційного комітету з підготовки до участі Дніпропетровської області у міжнародних заходах у 2012 році

ВІЛКУЛ
Олександр Юрійович

голова облдержадміністрації, голова оргкомітету

УДОД
Євген Григорович

голова обласної ради, співголова оргкомітету

ЗАДОРОЖНИЙ
Вячеслав Казимирович

перший заступник голови облдержадміністрації, заступник голови оргкомітету

АДАМСЬКИЙ
Анатолій Павлович

перший заступник голови обласної ради, заступник співголови оргкомітету

ІСАЧЕНКО
Михайло Семенович

виконуючий обов'язки начальника управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації, секретар оргкомітету

МУКСІМОВ
Андрій Олександрович

перший заступник голови обласної ради по виконавчому апарату - начальник управління з питань соціально-економічного розвитку регіону та інвестиційної політики

ПОДОПЛЄЛОВА
Надія Леонідівна

заступник голови - керівник апарату облдержадміністрації

ДАЦЬКО
Тетяна Федорівна

заступник голови обласної ради по виконавчому апарату - керуюча справами

ПУСТОВА
Марія Іванівна

заступник голови облдержадміністрації

СТУПАК
Іван Іванович

заступник голови облдержадміністрації

МІЛЮТІН
Сергій Сергійович

начальник управління преси та інформації облдержадміністрації

СЕРГЄЄВ
Вячеслав Сергійович

начальник управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації

СИТНИК
Микола Петрович

радник голови облдержадміністрації

КУЛІЧЕНКО
Іван Іванович

Дніпропетровський міський голова (за згодою)

ЖМУРЕНКО
Віталій Григорович

президент Дніпропетровської торгово-промислової палати (за згодою).

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

Н. Л. Подоплєлова

Заступник голови обласної
ради по виконавчому апарату -
керуюча справами

Т. Ф. Дацько

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали