РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
І УКРАЇНСЬКА РЕСПУБЛІКАНСЬКА РАДА ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

ПОСТАНОВА

від 17 серпня 1979 р. N 409

Київ

Про участь міжгосподарських підприємств /організацій/ і виробничих об'єднань у сільському господарстві в республіканському соціалістичному змаганні тракторних, тракторно-рільничих, тракторно-комплексних бригад і механізованих загонів сільського господарства

Постанова втратила чинність(згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 15 жовтня 1986 року N 368)

Рада Міністрів Української РСР і Українська республіканська рада професійних спілок ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Поширити чинність постанови Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 21 листопада 1969 р. N 637 "Про організацію республіканського соціалістичного змагання тракторних, тракторно-рільничих, тракторно-комплексних бригад і механізованих загонів сільського господарства" /ЗП УРСР, 1969 р., N 11, ст. 142/ і пункту 2 постанови Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 12 січня 1973 р. N 17 "Про заснування перехідних Червоних прапорів для радгоспів, промислових підприємств та інших організацій Головплодвинпрому УРСР - переможців у республіканському соціалістичному змаганні" /ЗП УРСР, 1973 р., N 1, ст. 3/ на міжгосподарські підприємства /організації/ і виробничі об'єднання у сільському господарстві.

Встановити, що по підсумках соціалістичного змагання поряд з механізаторами преміюються також інші члени тракторних, тракторно-рільничих, тракторно-комплексних бригад і механізованих загонів сільського господарства.

2. Міністерству сільського господарства УРСР, Міністерству радгоспів УРСР, Держкомсільгосптехніці УРСР разом з Українським республіканський комітетом профспілки працівників сільського господарства, Міністерству харчової промисловості УРСР, Міністерству м'ясної і молочної промисловості УРСР, Головплодвинпрому УРСР разом з Українським республіканським комітетом профспілки робітників харчової промисловості в місячний строк переглянути і затвердити, стосовно до сучасного рівня сільськогосподарського виробництва, умови республіканського соціалістичного змагання тракторних, тракторно-рільничих, тракторно-комплексних бригад і механізованих загонів колгоспів, радгоспів, міжгосподарських підприємств /організацій/ і виробничих об'єднань у сільському господарстві, об'єднань "Сільгосптехніка" та інших державних підприємств сільського господарства.

 

Голова Ради Міністрів
Української РСР

О. ЛЯШКО

Голова Української
республіканської ради
професійних спілок

В. СОЛОГУБ

Інд. 22

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали