ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.08.2011 р. N 670

Про участь у Всеукраїнській спартакіаді державних службовців

На виконання Державної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2007 - 2011 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2006 р. N 1594, з метою залучення державних службовців до систематичних занять фізичною культурою та спортом:

1. Управлінню з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації:

1.1. Сформувати збірну команду області в кількості 22 осіб для участі у Всеукраїнській спартакіаді серед збірних команд державних службовців обласних державних адміністрацій (далі - Спартакіада державних службовців).

1.2. Відрядити збірну команду області з 18 по 26 вересня 2011 року для участі у Спартакіаді державних службовців, яка відбудеться в м. Алушта (АР Крим).

1.3. Забезпечити збірну команду області єдиною спортивною формою, спортивним інвентарем та оплатою за проїзд, проживання і харчування в період змагань представників та учасників від Тернопільської обласної державної адміністрації.

2. Борщівській, Збаразькій, Гусятинській, Кременецькій, Тернопільській, Підволочиській, Підгаєцькій, Чортківській, Монастириській, Шумській районним державним адміністраціям забезпечити оплатою за проїзд, проживання і харчування представників району в період спартакіади.

3. Управлінню з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації про хід виконання розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію до 30 вересня 2011 року.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату обласної державної адміністрації Желіховського Ю. В.

 

Виконувач обов'язків голови
обласної державної адміністрації

Ю. В. Желіховський

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали