ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Четверта сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26.05.2011 р. N 243

Про участь Закарпатської обласної ради у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

Відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" обласна рада вирішила:

1. Взяти участь у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування з проектом "Розбудова інфраструктури кооперативного сегмента аграрного ринку через створення сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу у Закарпатській області" (далі - Проект).

2. Доручити розробку зазначеного Проекту ТОВ "Закарпатське обласне агентство із залучення інвестицій та господарського розвитку територій" за участю БО "Закарпатське агентство з інвестицій, інновацій та розвитку" та Закарпатської обласної громадської організації "Громадська асоціація розвитку територій".

3. Доручити реалізацію Проекту ТОВ "Закарпатське обласне агентство із залучення інвестицій та господарського розвитку територій".

4. У разі перемоги у конкурсі передбачити співфінансування з місцевих бюджетів у розмірі не менше 20 відсотків бюджету Проекту (кошти або еквівалентний майновий вклад).

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Бушка І. І. та постійну комісію обласної ради з питань територіального та земельного устрою, агропромислового комплексу і розвитку села (Трикур В. Ф.).

 

Голова ради

І. Балога

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали