ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.12.2011 р. N 474

Про удосконалення дозвільної системи

Відповідно до Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" (із змінами та доповненнями) та на виконання обласної Програми розвитку малого підприємництва на 2011 - 2012 роки:

1. Головам районних державних адміністрацій, міським головам Чернігова, Ніжина, Прилук, керівникам дозвільних органів:

1.1. Вжити вичерпних заходів щодо забезпечення безумовного виконання Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" (Закон N 3204-VI) стосовно видачі з 1 січня 2012 року документів дозвільного характеру виключно через державних адміністраторів дозвільних центрів.

1.2. Провести інвентаризацію наявних регламентів, розробити, затвердити та погодити регламенти (інформаційні картки) відповідно до вимог Закону України "Про Перелік документів дозвільного характеру" (Перелік N 3392-VI), який набирає чинності з 1 січня 2012 року.

1.3. З метою належного фінансування створення та функціонування системи електронного документообігу і автоматизованого обміну даними між державними адміністраторами та дозвільними органами вжити в установленому порядку необхідних заходів щодо виділення на ці цілі додаткових коштів.

2. Керівникам дозвільних органів тримати на особистому контролі питання додержання вимог Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" в частині забезпечення участі представників дозвільних органів у роботі дозвільних центрів та дотримання термінів видачі документів дозвільного характеру.

3. Головам районних державних адміністрацій, міським головам Чернігова, Ніжина, Прилук:

3.1. Встановити достатню кількість посад державних адміністраторів (не менше 2 осіб), погодити та затвердити в установленому порядку на зазначені посади підготовлених осіб.

3.2. Вжити заходів щодо розміщення дозвільних центрів на першому або другому поверсі будівлі, вільного доступу до них осіб з обмеженими фізичними можливостями.

3.3. Забезпечити роботу з ведення державними адміністраторами Реєстру документів дозвільного характеру, оприлюднення інформації про дозвільну систему на власних веб-сайтах, належне інформаційне наповнення стендів у приміщеннях, де функціонують дозвільні центри.

3.4. Інформувати Головне управління економіки облдержадміністрації про кадрові та організаційні зміни в дозвільних центрах в 10-ти денний термін із моменту їх настання.

4. Міському голові Чернігова невідкладно опрацювати та надати облдержадміністрації проект рішення міської ради щодо видачі документів дозвільного характеру регіональними дозвільними органами через дозвільний центр міської ради як обласного дозвільного центру.

5. Головному управлінню економіки облдержадміністрації проводити щоквартальний моніторинг діяльності дозвільних центрів, які функціонують в області та здійснюють видачу документів дозвільного характеру.

6. Управлінню у справах преси та інформації облдержадміністрації забезпечити широке висвітлення інформації щодо дозвільної системи у сфері господарської діяльності.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації згідно з розподілом функціональних повноважень.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. М. Хоменко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали