МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 серпня 2011 року N 785

Про удосконалення підготовки особового складу служби цивільного захисту МНС з питань надання першої медичної допомоги

Відповідно до Положення про Міністерство надзвичайних ситуацій України, затвердженого Указом Президента України від 6 квітня 2011 року N 402 (Указ N 402/2011), та з метою удосконалення підготовки особового складу служби цивільного захисту МНС з питань надання першої невідкладної медичної допомоги наказую:

1. Керівникам навчальних закладів (установ) МНС:

переглянути та внести до 20 серпня 2011 року зміни до робочих навчальних планів та програм підготовки курсантів, слухачів, студентів з питань вивчення ними медичної підготовки відповідно до вимог навчально-тренувальних програм підготовки та підвищення кваліфікації з надання першої невідкладної медичної допомоги працівників, професійні обов'язки яких пов'язані з наданням першої невідкладної медичної допомоги, трьох рівнів, затверджених наказом МОЗ від 19.11.2009 N 833 "Про удосконалення системи підготовки з надання першої невідкладної медичної допомоги", за III рівнем підготовки (професійна підтримка життя, 120 навчальних годин), у тому числі за професіями пожежний-рятувальник, рятувальник;

відпрацьовані робочі навчальні плани та програми підготовки курсантів, слухачів, студентів з питань вивчення ними медичної підготовки надати на погодження у встановленому порядку до МНС до 25 серпня 2011 року;

передбачити проведення практичних занять на базі лікувально-профілактичних закладів МОЗ України;

з 1 вересня 2011 року розпочати навчання курсантів, слухачів, студентів за затвердженими навчальними програмами, з видачею відповідного свідоцтва (сертифіката).

2. Департаменту кадрів та роботи з особовим складом, Медичному управлінню звернутися з пропозицією до Міністерства охорони здоров'я, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту щодо затвердження зразка сертифіката про проходження підготовки з надання першої невідкладної медичної допомоги.

3. Департаменту кадрів та роботи з особовим складом, Департаменту управління рятувальними силами спільно з Медичним управлінням у термін до 1 вересня 2011 року порушити у встановленому порядку клопотання перед Міністерством соціальної політики України щодо внесення доНаціонального класифікатора України ДК 003:2010 "Класифікатор професій" професії "Фельдшер (пожежно-рятувального, аварійно-рятувального підрозділу)".

4. Начальникам ГУ МНС в Донецькій, Львівській, Харківській областях та м. Києві, де проходитиме фінальна частина чемпіонату ЄВРО 2012 з футболу, як експеримент, у термін до 22 серпня 2011 року у встановленому порядку опрацювати та надати пропозиції щодо введення за рахунок вакантних посад до складу караулів пожежно-рятувальних підрозділів посади фельдшерів пожежно-рятувального та аварійно-рятувального підрозділів з подальшою їх перепідготовкою з рятувальної справи.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Бута В. П.

 

Міністр

В. Балога

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали