ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 серпня 2011 року N 223

Про удосконалення правової роботи на підприємствах, установах та організаціях сфери управління Держкомтелерадіо України

З метою реалізації підпункту 17 пункту 10 Загального положення про юридичну службу міністерства, іншого органу виконавчої влади, державного підприємства, установи та організації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.11.2008 N 1040, а також визначення єдиного підходу до надання підприємствами, установами та організаціями, що належать до сфери управління Держкомтелерадіо України, звітної інформації наказую:

1. Внести зміни до пункту 4.3 Методичних рекомендацій щодо вимог претензійно-позовних документів на підприємствах, установах, організаціях сфери управління Держкомтелерадіо, затверджених наказом Державного комітету телебачення та радіомовлення України від 08.02.2011 N 25, виклавши в такій редакції: "4.3. Результати аналізу претензійно-позовної роботи за місяць, півроку та за рік подаються керівнику підприємства та кожні півроку - Голові Держкомтелерадіо України".

2. Внести зміни до пункту 14 Методичних рекомендацій щодо організації правової роботи на підприємствах, установах та організаціях, що віднесені до сфери управління Держкомтелерадіо, затверджених наказом Державного комітету телебачення та радіомовлення України від 11.06.2010 N 141, виклавши в такій редакції: "14. З метою забезпечення узагальнення та подання у встановлені строки Міністерству юстиції інформації щодо складу та структури юридичної служби підприємства, фахового та освітнього рівня працівників юридичної служби, підприємство здійснює постійне звітування до Держкомтелерадіо України відповідно до підпункту 2.2 пункту 2 наказу Держкомтелерадіо України від 28.12.2009 N 441 "Питання організації правової роботи".

3. Додаток 2 до наказу Держкомтелерадіо України від 28.12.2009 N 441 викласти в новій редакції, що додається.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова
Держкомтелерадіо України

О. В. Курдінович

 

Додаток
до наказу Держкомтелерадіо України
23.08.2011 N 223

Інформація
про кадрове забезпечення юридичної служби

_________
(назва підприємства, установи, організації)

станом на "___" ___________ 20__ року

N з/п

Назва юридичної служби
(зазначити підрозділи)

Кількість працівників за штатом
(із зазначенням посад)

Фактично працює
(повністю П. І. Б.)

Службовий телефон

Освіта
(спеціальність та кваліфікація)

Стаж роботи за фахом
(в роках і місяцях)

Стаж роботи в цій юр. службі

Вакансії
(кількість, назва)

Погодження в Держкомтелерадіо України керівника
(дата і N листа)

Дата проведення останньої атестації керівника юр. служби

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали