ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Друга сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 29.12.2010 р. N 46

Про укладання договорів про встановлення земельного сервітуту з метою проведення робіт по очищенню і днопоглибленню водосховища "Відсічне" на річці Тетерів

З метою забезпечення водопостачання м. Житомира, та на підставі ст. ст. 98 - 102 Земельного кодексу України, п. 34 ст. 26, п. 16 ст. 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

1. Уповноважити Житомирського міського голову Дебоя Володимира Михайловича на підписання від імені Житомирської міської ради договорів про встановлення земельного сервітуту, пов'язаних із необхідністю проведення робіт по очищенню і днопоглибленню водосховища "Відсічне" на р. Тетерів з метою забезпечення водопостачання м. Житомира.

2. Міському голові Дебою Володимиру Михайловичу подати підписані договори про встановлення земельного сервітуту на затвердження міській раді.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г. В.

 

Міський голова

В. М. Дебой

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали