РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.07.2011 р. N 368

Про упорядкування дій керівництва та відповідальних працівників облдержадміністрації у разі виникнення в області надзвичайної ситуації

З метою відпрацювання чіткого механізму оперативного реагування органів виконавчої влади області у разі виникнення надзвичайних ситуацій, організації роботи стосовно ліквідації їх наслідків:

1. Визначити першого заступника голови облдержадміністрації - голову постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області координатором дій органів виконавчої влади області у разі виникнення надзвичайної ситуації.

2. Встановити такий порядок інформування стосовно виникнення надзвичайної ситуації в області:

Голови районних державних адміністрацій, міські голови міст обласного значення, на підвідомчих територіях яких сталася надзвичайна ситуація (або є загроза такої), негайно повідомляють оперативного чергового управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення облдержадміністрації.

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення облдержадміністрації повідомляє про надзвичайну ситуацію голову облдержадміністрації та першого заступника голови облдержадміністрації - голову постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області.

Перший заступник голови облдержадміністрації - голова постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області повідомляє про надзвичайну ситуацію заступника голови облдержадміністрації, повноважень якого стосується галузь чи сфера, де виникла надзвичайна ситуація, і скликає постійну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Перший заступник та заступники голови облдержадміністрації, повноважень яких стосується галузь чи сфера, де виникла надзвичайна ситуація, викликають керівників відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади для негайного здійснення організаційних заходів, а також керівників відділу забезпечення діяльності керівництва облдержадміністрації апарату облдержадміністрації.

3. Керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, у сфері відання яких перебувають галузі, де сталася надзвичайна ситуація, за дорученням першого заступника і заступників голови облдержадміністрації виїздять на місце події, готують проекти розпоряджень голови облдержадміністрації щодо утворення оперативних штабів (комісій, робочих груп) з метою розслідування причин і ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та надання допомоги громадянам, а також підтримують зв'язок з відповідними органами на місцях, аналізують і оперативно реагують на отриману від них інформацію.

За необхідності підготовки проекту розпорядження голови облдержадміністрації щодо виділення коштів для ліквідації надзвичайної ситуації та її наслідків, заступник голови облдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень викликає керівника Головного фінансового управління облдержадміністрації.

4. За дорученням голови облдержадміністрації (першого заступника та заступників голови облдержадміністрації) виклик керівників і відповідальних працівників структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади на робочі місця здійснюють:

- з 07.00 до 23.00 - відповідальний працівник відділу забезпечення діяльності керівництва облдержадміністрації апарату облдержадміністрації;

- з 23.00 до 07.00 - черговий працівник відділення охорони адмінприміщень облдержадміністрації окремого батальйону міліції управління державної служби охорони при управлінні Міністерства внутрішніх справ України в області.

Заборонити черговим працівникам надавати стороннім особам будь-яку інформацію стосовно надзвичайної ситуації та дій, спрямованих на її ліквідацію.

5. Керівники структурних підрозділів і відповідальні працівники апарату облдержадміністрації викликаються на робочі місця за погодженням із заступником голови - керівником апарату облдержадміністрації.

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

  

В. о. голови адміністрації

А. Юхименко

  
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали