РОЗПОРЯДЖЕННЯ
Президента України

Про уповноваження А. Клюєва на підписання Протоколу N 3 до Європейської рамкової конвенції про транскордонне співробітництво між територіальними общинами або властями стосовно об'єднань єврорегіонального співробітництва (ОЄС)

1. Уповноважити Першого віце-прем'єр-міністра України - Міністра економічного розвитку і торгівлі України КЛЮЄВА Андрія Петровича на підписання Протоколу N 3 до Європейської рамкової конвенції про транскордонне співробітництво між територіальними общинами або властями стосовно об'єднань єврорегіонального співробітництва (ОЄС), вчиненого в м. Утрехті 16 листопада 2009 року.

2. Визнати таким, що втратило чинність, Розпорядження Президента України від 19 травня 2011 року N 162 "Про уповноваження В. Тихонова на підписання Протоколу N 3 до Європейської рамкової конвенції про транскордонне співробітництво між територіальними общинами або властями стосовно об'єднань єврорегіонального співробітництва (ОЄС)" (Розпорядження N 162/2011-рп).

 

Президент України

В. ЯНУКОВИЧ

м. Київ
6 вересня 2011 року
N 273/2011-рп

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали