НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 09.08.2011 р. N 5850/17/17-11

Раді міністрів АР Крим
95005, м. Сімферополь, пр-т Кірова, 13

Про врегулювання ситуації з встановлення приладів обліку

Національна комісія регулювання електроенергетики України (далі - НКРЕ) на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 07.05.2011 N 23328/0/1-11 провела позапланові перевірки підприємств теплокомуненерго.

Результати перевірок свідчать про існування ряду обставин, що знаходяться у площині дій місцевих органів самоврядування, загально національних економічних факторів, а також безпосередньо діяльності самого підприємства, які вплинули на показники фінансово-господарської діяльності ліцензіата та формування фактичної собівартості послуг з теплопостачання.

Практично по всім підприємствам відсутні прилади обліку теплової енергії, що не уможливлює визначити точний об'єм виробленої, протранспортованої та поставленої споживачам теплової енергії, а також втрати в мережах.

Так, на ОП "Кримтеплокомуненерго" з 196 котелень приладами комерційного обліку обладнано лише 23 котельні, що складає 11,7 %.

Обсяг фактично відпущеної теплової енергії споживачам без приладів обліку визначається за результатом віднімання від розрахункового фактичного обсягу відпуску теплової енергії з котелень розрахункових втрат теплової енергії в мережах та фактичного споживання теплової енергії споживачами, які мають прилади обліку. Визначений таким чином по кожній котельні обсяг реалізації теплової енергії споживачам без приладів обліку розподіляється між ними пропорційно опалювальній площі кожного з них.

Таким чином відсутність приладів обліку теплової енергії ускладнює встановлення економічно обґрунтованого рівня тарифу.

З огляду на вищевикладене, а також з урахуванням п. 6 Розділу I протоколу селекторної наради під головуванням Першого віце-прем'єр-міністра України Клюєва А. П. від 19.07.2011 N 35850/0/1-11 щодо застосування з 01.09.2011 санкцій до підприємств комунальної теплоенергетики у разі відсутності приладів обліку теплової енергії, просимо вишукати можливі ресурси для забезпечення усіх підприємств теплокомуненерго АР Крим зазначеними приладами обліку.

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали