МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 8 серпня 2011 року N 365

Про усунення порушень, виявлених Комісією відповідно до Акта розслідування

Відповідно до Акта розслідування технологічної аварії (затоплення гірничих виробок горизонту 764 м), яка сталася 16 липня 2011 року на Державному підприємстві "Шахта імені Максима Горького" (далі - ДП "Шахта ім. М. Горького"), затвердженого першим заступником Міністра енергетики та вугільної промисловості України Поповичем І. М., від 1 серпня 2011 року (далі - Акт розслідування), за допущені порушення нормативно-правових актів з охорони праці та чинного законодавства, дії або бездіяльність осіб, що спричинили виникнення технологічної аварії наказую:

1. Виконуючому обов'язки директора ДП "Шахта ім. М. Горького" Ласікову Юрію Олександровичу:

1.1. Вжити заходів щодо усунення порушень, виявлених комісією з розслідування обставин, причин та ліквідації технологічної аварії, що сталася 16.07.2011 на ДП "Шахта ім. М. Горького" (далі - Комісія), яка утворена відповідно до наказу Міненерговугілля України від 25.07.2011 N 318;

1.2. Розглянути питання щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності винних осіб, визначених Комісією у Акті розслідування.

2. Департаменту управління персоналом та документального забезпечення (Прокопенку І. О.) підготувати інформацію і надати мені відповідні матеріали щодо розгляду питання з притягнення директора ДП "Шахта ім. М. Горького" Ціоненка Василя Івановича до дисциплінарної відповідальності.

3. Управлінню з реструктуризації та закриття вугільних підприємств (Захаренку В. В.) посилити контроль за приведенням водовідливного комплексу ДП "Шахта ім. М. Горького" у безпечний стан.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра І. М. Поповича.

Підстава: наказ Міненерговугілля України від 25.07.2011 N 318, акт розслідування технологічної аварії (затоплення гірничих виробок горизонту 764 м), яка сталася 16 липня 2011 року на ДП "Шахта ім. М. Горького" від 1 серпня 2011 року.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали