МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.03.2011 р. N 76-р

Про усунення порушень Закону України "Про звернення громадян", виявлених прокуратурою Миколаївської області

До Миколаївської обласної державної адміністрації надійшло подання прокурора Миколаївської області щодо усунення порушень законодавства про звернення громадян.

Зокрема, в поданні прокурора Миколаївської області звернуто увагу на такі порушення Закону України "Про звернення громадян" (далі - Закону):

порушення вимог Закону щодо повноти і всебічності розгляду звернень громадян;

порушення вимог статті 7 Закону щодо термінів пересилання звернень громадян за належністю до інших органів та обов'язкового повідомлення громадян про пересилання їх звернень за належністю;

порушення вимог статті 20 Закону щодо термінів розгляду звернень громадян, зокрема, надання відповідей на звернення, які не потребували додаткового вивчення, у термін більше 15 днів з дня їх отримання.

Відповідно до статей 2, 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 7, 20 Закону України "Про звернення громадян", з метою усунення порушень законодавства про звернення громадян, виявлених прокуратурою Миколаївської області, та забезпечення належного розгляду звернень громадян в облдержадміністрації:

1. Доручити управлінням, відділам, іншим структурним підрозділам облдержадміністрації:

1.1. Забезпечити дотримання вимог законодавства про звернення громадян щодо повноти і всебічності розгляду звернень громадян;

1.2. Спільно з відділом роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації (Проданом) забезпечити дотримання термінів пересилання звернень за належністю до інших органів, встановлених статтею 7 Закону України "Про звернення громадян", а також обов'язкове повідомлення громадян про пересилання їх звернень за належністю;

1.3. Забезпечити відповідно до статті 20 Закону України "Про звернення громадян" надання відповідей на звернення, які не потребують додаткового вивчення, у термін не більше 15 днів з дня їх отримання.

2. Доручити відділу роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації (Продану) систематично узагальнювати та аналізувати роботу із зверненнями громадян в облдержадміністрації та за результатами такого аналізу вносити пропозиції голові облдержадміністрації щодо поліпшення цієї роботи.

3. Доручити заступнику голови - керівнику апарату облдержадміністрації Рукоманову В. М. за участю відділу роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації (Продана) та відділу контролю апарату облдержадміністрації (Калініної) провести в березні 2011 року навчання із спеціалістами, які забезпечують діяльність першого заступника, заступників голови та заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації щодо необхідності дотримання вимог Закону України "Про звернення громадян", в тому числі, вимог статей 7, 20 цього Закону.

4. Доручити юридичному відділу апарату облдержадміністрації (Євченку) спільно з відділом роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації (Проданом) провести в квітні 2011 року правове навчання працівників апарату облдержадміністрації за участю посадових осіб управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації, які є відповідальними за роботу із зверненнями громадян, щодо основних положень Закону України "Про звернення громадян", аналізу роботи із зверненнями громадян в облдержадміністрації та заходів щодо поліпшення цієї роботи з метою недопущення порушень вимог чинного законодавства про звернення громадян.

5. Попередити керівників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації, керівників структурних підрозділів апарату облдержадміністрації про персональну відповідальність за порушення вимог чинного законодавства про звернення громадян та про притягнення до дисциплінарної відповідальності у разі виявлення повторних фактів порушення вимог Закону України "Про звернення громадян".

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Рукоманова В. М.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали