РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 10 грудня 1980 р. N 647

Київ

Про уточнення термінів і назв у постановах Уряду УРСР, які вміщуються у Звід законів Української РСР

У зв'язку з підготовкою до видання Зводу законі в Української РСР і необхідністю усунення у раніше прийнятих постановах Уряду УРСР застарілих термінів і назв Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Встановити, що в постановах Уряду УРСР, які вміщуються у Звід законів Української РСР, застарілі терміни і назви заміняються термінами і назвами, що містяться у Конституції СРСР і Конституції Української РСР, Законі про Раду Міністрів СРСР і Законі про Раду Міністрів Української РСР.

2. Зобов'язати Міністерство юстиції УРСР заміняти застарілі терміни і назви в текстах постанов Уряду УРСР, які вміщуються у Звід законів Української РСР, при формуванні матеріалів розділів Зводу.

3. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 6 постанови Ради Міністрів УРСР від 14 серпня 1978 р. N 411 "Про організацію роботи по приведенню законодавчих актів Української РСР та рішень Уряду республіки у відповідність з Конституцією СРСР і Конституцією Української РСР" /ЗП УРСР, 1978 р., N 8, ст. 70/ в частині подання до Ради Міністрів УРСР пропозицій про внесення до постанов Уряду УРСР, що не потребують змін по суті, необхідних поправок і уточнень у термінах і назвах.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 38

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали