ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.08.2011 р. N 430

Про утворення комісії із розподілу коштів на енергозбереження, в тому числі встановлення приладів обліку

Відповідно до підпункту 3.8 пункту 3 рішення 6 сесії обласної ради 6 скликання від 15 липня 2011 року N 143 "Про внесення змін до рішення 2 сесії обласної ради 6 скликання від 28 грудня 2010 року N 18 "Про обласний бюджет на 2011 рік" (зі змінами)", з метою проведення робіт з енергозбереження, в тому числі встановлення приладів обліку:

1. Утворити комісію із розподілу коштів на енергозбереження, в тому числі встановлення приладів обліку, передбачених Головному управлінню житлово-комунального господарства, енергетики та зв'язку облдержадміністрації (далі - Комісія) у складі згідно з додатком.

2. Затвердити такі, що додаються:

2.1. Положення про комісію із розподілу коштів на енергозбереження, в тому числі встановлення приладів обліку, передбачених Головному управлінню житлово-комунального господарства, енергетики та зв'язку облдержадміністрації;

2.2. Порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на фінансування енергозберігаючих заходів, в тому числі встановлення приладів обліку.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Аксельрода Р. Б.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. Джига


 

Додаток
до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
15.08.2011 N 430


СКЛАД
комісії із розподілу коштів на енергозбереження, в тому числі встановлення приладів обліку, передбачених Головному управлінню житлово-комунального господарства, енергетики та зв'язку облдержадміністрації

АКСЕЛЬРОД
Роман Борисович

- заступник голови облдержадміністрації, голова комісії

БЄЛОВА
Інна Броніславівна

- перший заступник начальника Головного управління житлово-комунального господарства, енергетики та зв'язку облдержадміністрації, заступник голови комісії

ВІТЮК
Іван Григорович

- заступник начальника Головного управління житлово-комунального господарства, енергетики та зв'язку облдержадміністрації - начальник управління енергетики та зв'язку, секретар комісії

БАБОШИН
Володимир Олексійович

- начальник комунальної організації "Обласний Фонд сприяння інвестиціям та будівництву" (за згодою)

БОЙЧУК
Ірина Андріївна

- голова постійної комісії обласної ради з питань комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження (за згодою)

ГЕТЦЕ
Наталія Миколаївна

- голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету (за згодою)

ДІДЕНКО
Лідія Олексіївна

- начальник управління охорони здоров'я та курортів облдержадміністрації

ЗУБАНЬ
Ірина Василівна

- в. о. начальника Головного фінансового управління облдержадміністрації

ІВАНОВ
Юрій Іванович

- президент асоціації підприємств "Вінницятеплоенерго" (за згодою)

ІВАСЮК
Ігор Дмитрович

- начальник управління освіти і науки облдержадміністрації

НОВІЦЬКИЙ
Олег Анатолійович

- начальник Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації

СКРИПНИК
Марія Василівна

- начальник управління культури і туризму облдержадміністрації.


 

Заступник голови - керівник
апарату обласної
державної адміністрації

О. Прокопчук


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
15.08.2011 N 430


ПОРЯДОК
використання коштів обласного бюджету, передбачених на фінансування енергозберігаючих заходів, в тому числі встановлення приладів обліку

1. Цей Порядок визначає механізм формування переліку проектів та використання коштів, передбачених на фінансування енергозберігаючих заходів, в тому числі встановлення приладів обліку.

2. Головне управління житлово-комунального господарства, енергетики та зв'язку облдержадміністрації відповідно до рішення 6 сесії обласної ради 6 скликання від 15 липня 2011 року N 143 "Про внесення змін до рішення 2 сесії обласної ради 6 скликання від 28 грудня 2010 року N 18 "Про обласний бюджет на 2011 рік" (зі змінами)" здійснює функції головного розпорядника коштів, передбачених на реалізацію енергозберігаючих заходів.

3. Перелік проектів з енергозбереження формується комісією із розподілу коштів на енергозбереження, в тому числі встановлення приладів обліку, передбачених Головному управлінню житлово-комунального господарства, енергетики та зв'язку облдержадміністрації (далі - Комісія) в сумі 2000,0 тис. грн. (КФКВ 180107 "Фінансування енергозберігаючих заходів") за поданням структурних підрозділів облдержадміністрації.

4. До переліку проектів з енергозбереження включаються об'єкти, що відносяться до спільної власності територіальних громад області.

5. Критеріями відбору проектів з енергозбереження є:

відповідність обласним програмам соціально-економічного розвитку галузей та Програмі підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2010 - 2015 роки, затвердженої рішенням 34 сесії обласної ради 5 скликання від 25 жовтня 2010 року N 1116;

наявність звернень структурних підрозділів облдержадміністрації;

проведення модернізації об'єктів комунального господарства, у тому числі переведення котелень, що обслуговують об'єкти соціальної сфери, на використання відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива;

проведення санації будівель бюджетних установ з впровадженням енергозберігаючих заходів та технологій;

встановлення приладів обліку споживання та регулювання води і теплової енергії на об'єктах спільної власності територіальних громад області.

6. Структурні підрозділи облдержадміністрації разом з переліком проектів з енергозбереження, які пропонуються до фінансування, подають Комісії такі документи:

техніко-економічне обґрунтування ефективності внесеного проекту з визначенням обсягів зменшення споживання енергоресурсів, в тому числі від впровадження альтернативних джерел енергії;

в разі потреби в залежності від виду робіт проектно-кошторисну (кошторисну) документацію, затверджену в установленому законодавством порядку разом із відповідними висновками та погодженнями;

довідку про належність об'єкта до спільної комунальної власності територіальних громад області.

7. Розподіл коштів здійснюється облдержадміністрацією за поданням Комісії та погодженням з постійною комісією обласної ради з питань бюджету.

8. Закупівля товарів, робіт та послуг проводиться в установленому законодавством порядку.

9. Звітність про фактичне виконання робіт в натуральних показниках здійснює Головне управління житлово-комунального господарства, енергетики та зв'язку облдержадміністрації.

10. Комісія має право здійснювати контроль на всіх стадіях використання коштів обласного бюджету в порядку, установленому чинним законодавством.

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
15.08.2011 N 430


ПОЛОЖЕННЯ
про комісію із розподілу коштів на енергозбереження, в тому числі встановлення приладів обліку, передбачених Головному управлінню житлово-комунального господарства, енергетики та зв'язку облдержадміністрації

1. Комісія із розподілу коштів на енергозбереження, в тому числі встановлення приладів обліку, передбачених Головному управлінню житлово-комунального господарства, енергетики та зв'язку облдержадміністрації (далі - Комісія) - колегіальний орган облдержадміністрації, створений з метою забезпечення ефективного використання коштів обласного бюджету, передбачених на виконання енергозберігаючих проектів та заходів.

2. У своїй діяльності Комісія керується законами України, розпорядженнями голови облдержадміністрації, рішеннями обласної ради, іншими нормативно-правовими актами та цим Положенням.

3. Персональний склад Комісії затверджується розпорядженням голови облдержадміністрації.

4. Основним завданнями Комісії є:

4.1. Прийняття рішення щодо відбору проектів з енергозбереження, в тому числі встановлення приладів обліку.

4.2. Внесення пропозицій щодо обсягів фінансування проектів, які пройшли процедуру відбору.

4.3. Внесення пропозиції щодо змін до попередньо визначеного переліку проектів.

5. Організаційне, інформаційне та експертно-аналітичне забезпечення діяльності Комісії здійснює її секретар, який відповідно до покладених на нього завдань:

5.1. Організовує скликання та проведення засідань Комісії.

5.2. Одержує та перевіряє документи, що подаються на розгляд Комісії.

5.3. Готує проекти рішень Комісії.

5.4. Забезпечує оперативний зв'язок між членами Комісії та учасниками, які представляють проекти з енергозбереження.

6. Засідання Комісії вважається правомірним, якщо на ньому присутні більше ніж дві третини всіх її членів.

7. Рішення Комісії приймаються на засіданні відкритим голосуванням простою більшістю голосів. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови Комісії.

8. Рішення Комісії оформлюється протоколом, який підписується в день проведення засідання головою та всіма членами Комісії, присутніми на засіданні.

9. Комісія має право здійснювати контроль за цільовим використанням бюджетних коштів в порядку установленому чинним законодавством.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали