СЕВАСТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.08.2011 р. N 927-р

Про утворення комісії з добору земельних ділянок, які виставляються для продажу на земельних торгах (аукціоні) окремими лотами або права на які виставляються для такого продажу, а також з питань підготовки, організації та проведення земельних торгів (аукціонів), які організовуються міською державною адміністрацією в адміністративно-територіальних межах м. Севастополь

У зв'язку з кадровими змінами у Севастопольській міській державній адміністрації та інших органах, а також відповідно до статей 13, 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 17, 134, 136 Земельного кодексу України, з метою реалізації доручення Кабінету Міністрів України від 08.09.2008 N 32293/31/1-08 та забезпечення проведення земельних торгів (аукціонів):

1. Утворити комісію з добору земельних ділянок, які виставляються для продажу на земельних торгах (аукціоні) окремими лотами або права на які виставляються для такого продажу, а також з питань підготовки, організації та проведення земельних торгів (аукціонів), які організовуються міською державною адміністрацією в адміністративно-територіальних межах м. Севастополь (далі - комісія) у складі згідно з додатком.

2. Встановити, що в роботі комісії замість вказаних посадових осіб можуть брати участь особи, які їх замінюють у порядку, визначеному законодавством, або особи, уповноважені відповідними органами у встановленому законодавством порядку на представництво цих органів у комісії.

3. Комісії забезпечити системну роботу щодо добору земельних ділянок, які виставляються для продажу на земельних торгах (аукціоні) окремими лотами або права на які виставляються для такого продажу, а також з питань підготовки, організації та проведення земельних торгів (аукціонів), які організовуються міською державною адміністрацією в адміністративно-територіальних межах м. Севастополь.

4. Структурним підрозділам міської державної адміністрації, а також членам комісії оперативно сприяти комісії з питань добору земельних ділянок, які виставляються для продажу на земельних торгах (аукціоні) окремими лотами або права на які виставляються для такого продажу, а також з питань підготовки, організації та проведення земельних торгів (аукціонів), у тому числі при наданні інформації.

5. Організаційне забезпечення роботи комісії покласти на управління інвестицій та зовнішньоекономічної діяльності міської державної адміністрації (Корчміт О. Ю.)

6. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови міської державної адміністрації від 10.11.2006 N 1135-р "Про утворення робочої групи з організації та проведення аукціону з продажу права оренди на земельні ділянки в адміністративно-територіальних межах м. Севастополь"

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови міської державної адміністрації Арабаджи В. І.

 

Голова

В. Г. Яцуба

 

Додаток
до розпорядження Севастопольської міської державної адміністрації
01.08.2011 N 927-р

СКЛАД КОМІСІЇ
з добору земельних ділянок, які виставляються для продажу на земельних торгах (аукціоні) окремими лотами або права на які виставляються для такого продажу, а також з питань підготовки, організації та проведення земельних торгів (аукціонів), які організовуються міською державною адміністрацією в адміністративно-територіальних межах м. Севастополь

Голова комісії:

Савенков
Сергій Володимирович

- перший заступник голови міської державної адміністрації

Заступники голови комісії:

Арабаджи
Володимир Ілліч

- заступник голови міської державної адміністрації

Виноградов
Владислав Болеславович

- начальник Головного управління Держкомзему в м. Севастополь (за згодою)

Секретар комісії:

Шумченко
Альона Святославівна

- головний спеціаліст управління інвестицій та зовнішньоекономічної діяльності міської державної адміністрації

Члени комісії:

Корчміт
Олексій Юрійович

- начальник управління інвестицій та зовнішньоекономічної діяльності міської державної адміністрації

Рассказов
Геннадій Степанович

- голова постійної комісії міської ради з питань містобудування, регулювання земельних та водних відносин Севастопольської міської ради

Крадишева
Вікторія Вікторівна

- начальник управління з питань земельних, водних відносин та містобудування Севастопольської міської ради

Мухін
Валерій Миколайович

- в. о. начальника управління містобудування і архітектури міської державної адміністрації

Міщенко
Юрій Вікторович

- в. о. начальника управління капітального будівництва міської державної адміністрації

Тарасов
Володимир Борисович

- головний державний санітарний лікар м. Севастополь (за згодою)

Завгородній
Владислав Валерійович

- начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища м. Севастополь (за згодою)

Шевченко
Світлана Марківна

- начальник відділу державної служби охорони культурної спадщини управління культури і туризму міської державної адміністрації

Камардін
Вячеслав Віталійович

- начальник юридичного відділу апарату міської державної адміністрації

Ковальчук
Дмитро Сергійович

- в. о. директора КП "Агенція економічного розвитку м. Севастополь" СМР (за згодою)

Ул'янов
Павло Геннадійович

- голова Севастопольського регіонального представництва експертної ради Українського товариства оцінювачів

Апресов
Григорій Грантович

- голова ради Севастопольського регіонального відділення Асоціації фахівців з нерухомості України.

 

Перший заступник голови
міської державної адміністрації

С. В. Савенков

Заступник голови
міської державної адміністрації

В. І. Арабаджи

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали