МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 грудня 2011 року N 348

Про утворення комісії з питань передачі будинку по вул. Арсенальній, 9/11, у м. Києві разом з господарськими спорудами у дворі зі сфери управління Держкомпідприємництва до сфери управління Мінекономрозвитку

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 343 "Деякі питання розміщення центральних органів виконавчої влади" і пункту 9 Положення про порядок передачі об'єктів права державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.98 N 1482, наказую:

1. Утворити комісію з питань передачі будинку по вул. Арсенальній, 9/11, у м. Києві разом з господарськими спорудами у дворі зі сфери управління Держкомпідприємництва до сфери управління Мінекономрозвитку у складі згідно з додатком.

2. Надати голові комісії право вносити в разі потреби зміни до її складу.

3. Комісії забезпечити в тижневий строк складання та подання на затвердження акта приймання-передачі будинку по вул. Арсенальній, 9/11, у м. Києві разом з господарськими спорудами у дворі.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Перший віце-прем'єр-міністр
України - Міністр

А. П. Клюєв

 

Додаток
до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
16.12.2011 N 348

СКЛАД
комісії з питань передачі будинку по вул. Арсенальній, 9/11, у м. Києві разом з господарськими спорудами у дворі зі сфери управління Держкомпідприємництва до сфери управління Мінекономрозвитку

ПАВЛЕНКО
Володимир Петрович

- заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі - керівник апарату, голова комісії

Члени комісії:

БУРАВЛЬОВ
Леонід Олександрович

- заступник голови ліквідаційної комісії Держкомпідприємництва - директор департаменту регіональної політики Держкомпідприємництва (за згодою)

КОРНІЄНКО
Вікторія Іванівна

- директор департаменту фінансування, бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер

КРАСОВСЬКИЙ
Іван Борисович

- директор адміністративно-господарського департаменту

МАКСИМОВ
Олександр Анатолійович

- директор департаменту відносин власності

МУРАВЙОВ
Сергій Михайлович

- заступник голови ліквідаційної комісії Держкомпідприємництва - начальник управління фінансово-господарського забезпечення Держкомпідприємництва (за згодою)

ПІЛЮК
Ніно Валеріївна

- заступник начальника відділу правового забезпечення структурних перетворень та розвитку реального сектору економіки управління правового забезпечення економічної політики юридичного департаменту

ПУЗИР
Сергій Миколайович

- начальник господарського відділу адміністративно-господарського департаменту

СВИЩЕВА
Світлана Іванівна

- голова ліквідаційної комісії Держкомпідприємництва - заступник Голови Держкомпідприємництва (за згодою)

ТАТАРЕНКО
Віра Іванівна

- начальник відділу - головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку, економіки та фінансів управління фінансово-господарського забезпечення Держкомпідприємництва (за згодою).

 

Директор
адміністративно-господарського
департаменту

І. Б. Красовський

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали