ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.03.2012 р. N 374

Київ

Про утворення комісії з питань передачі спортивної споруди із штучним льодовим покриттям на вул. Міста Шалетт, 6 з державної власності до комунальної власності територіальної громади міста Києва

Згідно з Законом України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" та постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.98 N 1482 "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", на виконання рішення Київської міської ради від 31.03.2011 N 73/5460 "Про згоду на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва критої спортивної споруди із штучним льодовим покриттям, розташованої у м. Києві на вул. Міста Шалетт, 6" (Рішення N 73/5460), враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2011 N 490-р "Про передачу спортивної споруди у власність територіальної громади м. Києва" (Розпорядження N 490-р), в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Утворити комісію з питань передачі спортивної споруди із штучним льодовим покриттям на вул. Міста Шалетт, 6 з державної власності до комунальної власності територіальної громади міста Києва та затвердити її склад, що додається.

2. Комісії, утвореній згідно з пунктом 1 цього розпорядження, організувати свою роботу в установленому порядку, підписати акти приймання-передачі та направити їх на затвердження до виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

3. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації Пузанову О. Г. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
07.03.2012 N 374

СКЛАД
комісії з питань передачі спортивної споруди із штучним льодовим покриттям на вул. Міста Шалетт,6 з державної власності до комунальної власності територіальної громади міста Києва

Пузанов Олександр Геннадійович

заступник голови Київської міської державної адміністрації, голова комісії

Парфененко Дмитро Миколайович

начальник Головного управління комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), заступник голови комісії

Буцева Юлія Миколаївна

заступник начальника - начальник управління організаційно-масової роботи та спортивних споруд Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), заступник голови комісії

Багрій Валентина Михайлівна

начальник відділу формування комунальної власності Головного управління комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Коба Сергій Миколайович

головний бухгалтер Спортивного комплексу Головного управління по фізичній культурі та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Купрійчук Олена Василівна

головний бухгалтер державного підприємства "Льодові арени", заступник голови профспілкового комітету державного підприємства "Льодові арени" (за згодою)

Ліпейко Олександр Ілліч

директор Спортивного комплексу Головного управління по фізичній культурі та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Лобосок Лілія Геннадіївна

головний економіст відділу фінансів культури, засобів масової інформації, фізичної культури і спорту управління фінансів освіти, культури, молодіжної політики, засобів масової інформації, фізичної культури і спорту Головного фінансового управління виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Міщенко Лідія Антонівна

заступник начальника Головного управління комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Перевезенцев Олексій Юрійович

заступник директора Департаменту - начальник відділу правового забезпечення Департаменту фінансово-правового забезпечення та бухгалтерського обліку Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та реалізації інфраструктурних проектів (за згодою)

Стасюк Світлана Іванівна

в. о. начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності - головного бухгалтера Департаменту фінансово-правового забезпечення та бухгалтерського обліку Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та реалізації інфраструктурних проектів (за згодою)

Тесленко Павло Петрович

депутат Київської міської ради (за згодою)

Халаджі Микола Олександрович

директор державного підприємства "Льодові арени" (за згодою)

Шевчук Вікторія Анатоліївна

головний спеціаліст фінансово-економічного відділу управління фінансово-економічного забезпечення та бухгалтерського обліку Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Шиян Віктор Іванович

начальник відділу спортивних споруд управління організаційно-масової роботи та спортивних споруд Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали