ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.09.2011 р. N 1581

Київ

Про утворення комісії з питань передачі військового майна з державної до комунальної власності територіальної громади міста Києва

Згідно з Законом України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" та постановою Кабінету Міністрів України від 29.08.2002 N 1282 "Про затвердження Порядку вилучення і передачі військового майна Збройних Сил", на виконання рішень Київської міської ради від 27.01.2005 N 34/2610 "Про надання згоди на передачу у державну власність об'єкта комунальної власності територіальної громади міста Києва на вулиці Нижній Вал, 49, літер Б та прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва об'єкта державної власності на вулиці Електриків, 33, літер А" (із змінами і доповненнями, внесеними рішеннями Київської міської ради від 16.03.2006 N 199/3290, від 31.03.2011 N 104/5491 (Рішення N 104/5491)) та від 29.04.2010 N 601/4039 "Про надання згоди на передачу у державну власність об'єкта комунальної власності територіальної громади міста Києва на вулиці Нижній Вал, 49, літер А та прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва об'єктів державної власності на вулиці Електриків, 33, літер Б, В" (із змінами і доповненнями, внесеними рішенням Київської міської ради від 31.03.2011 N 104/5491 (Рішення N 104/5491)), розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.07.2011 N 702-р "Про передачу нерухомого майна у м. Києві" (Розпорядження N 702-р), в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Утворити комісію з питань передачі військового майна - будівель N 1, N 28, N 60 (відповідно літер А, В, Б) на вулиці Електриків, 33 з державної до комунальної власності територіальної громади міста Києва та затвердити її склад, що додається.

2. Комісії, утвореній згідно з пунктом 1 цього розпорядження, організувати свою роботу в установленому порядку, підписати акти приймання-передачі та направити їх на затвердження до виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

3. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації Пузанову О. Г. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
01.09.2011 N 1581

СКЛАД
комісії з питань передачі військового майна - будівель N 1, N 28, N 60 (відповідно літер А, В, Б) на вулиці Електриків, 33 з державної до комунальної власності територіальної громади міста Києва

Пузанов Олександр Геннадійович

заступник голови Київської міської державної адміністрації, голова комісії

Парфененко Дмитро Миколайович

начальник Головного управління комунальної власності м. Києва, заступник голови комісії

Багрій Валентина Михайлівна

начальник відділу формування комунальної власності Головного управління комунальної власності м. Києва

Генус Володимир Володимирович

начальник служби департаменту військової частини А0515 Міністерства оборони України (за згодою)

Гончаров Валерій Анатолійович

заступник начальника відділу з підготовки будівництва комунального підприємства "Дирекція шляхово-транспортних споруд м. Києва"

Кислицин Володимир Олександрович

директор комунального підприємства "Дирекція шляхово-транспортних споруд м. Києва"

Кулаков Володимир В'ячеславович

начальник Дніпровської квартирно-експлуатаційної частини (району) Міністерства оборони України (за згодою)

Кущов Василь Гурович

заступник командира військової частини А0515 Міністерства оборони України (за згодою)

Міщенко Лідія Антонівна

заступник начальника Головного управління комунальної власності м. Києва

Мороз Олександр Семенович

заступник начальника Головного фінансового управління - начальник управління фінансів транспорту, зв'язку та сфери послуг

Пасічук Михайло Миколайович

тимчасово виконуючий обов'язки директора департаменту військової частини А0515 Міністерства оборони України (за згодою)

Саулюнас Андрій Юрійович

начальник відділу розквартирування військ, землекористування та оренди Київського квартирно-експлуатаційного управління військової частини А0515 Міністерства оборони України (за згодою)

Сафронов Андрій Андрійович

головний бухгалтер комунального підприємства "Дирекція шляхово-транспортних споруд м. Києва"

Сивачок Олександр Миколайович

заступник директора з підготовки будівництва комунального підприємства "Дирекція шляхово-транспортних споруд м. Києва"

Слепкань Сергій Петрович

депутат Київської міської ради (за згодою)

Тимченко Богдан Вікторович

заступник начальника Головного управління транспорту та зв'язку

 

Заступник голови -
керівник апарату

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали