ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.04.2010 р. N 155/А-2010

Про утворення комітету з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу

Відповідно до статті 44 Закону України "Про автомобільний транспорт" та пункту 16 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року N 1081:

1. Утворити комітет з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу, та затвердити його склад (додається).

2. Комітету визначити переможця конкурсу відповідно до умов проведення конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу.

3. Управлінню морегосподарського комплексу, транспорту та зв'язку Одеської обласної державної адміністрації (Голокоз О. С.) укласти з переможцем конкурсу строком на один рік відповідний договір.

4. Вважати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Одеської обласної державної адміністрації від 29 квітня 2009 року N 262/А-2009 "Про утворення комітету з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу".

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації з питань життєзабезпечення.

 

Голова
обласної державної адміністрації

Е. Л. Матвійчук

 

Додаток
до розпорядження Одеської обласної державної адміністрації
07.04.2010 N 155/А-2010

СКЛАД
комітету з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу

Заступник голови обласної державної адміністрації з питань життєзабезпечення - голова комітету

Начальник управління морегосподарського комплексу, транспорту та зв'язку Одеської облдержадміністрації - заступник голови комітету

Заступник начальника відділу морегосподарського комплексу та транспорту управління морегосподарського комплексу, транспорту та зв'язку Одеської облдержадміністрації - секретар комітету

Члени конкурсного комітету:

Голова постійної комісії обласної ради з питань транспорту і шляхів

Голова Одеського обласного комітету профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства

Головний спеціаліст відділу морегосподарського комплексу та транспорту управління морегосподарського комплексу, транспорту та зв'язку Одеської облдержадміністрації.

 

Тимчасово виконуючий обов'язки
заступника голови - керівника апарату
обласної державної адміністрації

В. І. Кулаков

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали