Додаткова копія: Про утворення Координаційної ради з питань підвищення рівня безпеки та організації дорожнього руху в м. Києві

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.05.2018 р. N 837

Київ

Про утворення Координаційної ради з питань підвищення рівня безпеки та організації дорожнього руху в м. Києві

Відповідно до законів України "Про столицю України - місто-герой Київ", "Про дорожній рух", розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 червня 2017 року N 481-р "Про схвалення Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року" (Розпорядження N 481-р), рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 824/7060 "Про затвердження Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року" (Рішення N 824/7060), з метою забезпечення належного рівня організації дорожнього руху та його безпеки в м. Києві:

1. Утворити Координаційну раду з питань підвищення рівня безпеки та організації дорожнього руху в м. Києві.

2. Затвердити персональний склад Координаційної ради з питань підвищення рівня безпеки та організації дорожнього руху в м. Києві, що додається.

3. Затвердити Положення про Координаційну раду з питань підвищення рівня безпеки та організації дорожнього руху в м. Києві, що додається.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Резнікова О. Ю.

 

Голова

В. Кличко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
18 травня 2018 року N 837

Персональний склад Координаційної ради з питань підвищення рівня безпеки та організації дорожнього руху в м. Києві

ДАВТЯН
Дмитро Олександрович

заступник голови Київської міської державної адміністрації, співголова

РЕЗНІКОВ
Олексій Юрійович

заступник голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень, співголова

ЧЕРНІЙ
Віктор Данилович

директор КП "Центр організації дорожнього руху", секретар

АГАНІН
Богдан Юрійович

начальник відділу безпеки дорожнього руху управління моніторингу та аналітичного забезпечення Департаменту патрульної поліції, старший лейтенант поліції (за згодою)

АНДРЄЄВ
Андрій Сергійович

виконувач обов'язків директора КП "Київблагоустрій"

ГАЛАЙЧУК
Ігор Васильович

депутат Київської міської ради, перший заступник голови постійної комісії Київської міської ради з питань транспорту, зв'язку та реклами (за згодою)

ГАЛУЩАК
Андрій Едуардович

державний секретар Міністерства інфраструктури України (за згодою)

ГУСТЄЛЄВ
Олександр Олександрович

генеральний директор КК "Київавтодор"

ЗАДЕРЕЙКО
Андрій Іванович

депутат Київської міської ради, секретар постійної комісії Київської міської ради з питань транспорту, зв'язку та реклами (за згодою)

КУЗИК
Петро Миколайович

депутат Київської міської ради, перший заступник голови (з питань бюджетної політики) постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку (за згодою)

КУЛІКОВ
Петро Мусійович

ректор Київського національного університету будівництва і архітектури (за згодою)

ЛЕВЧЕНКО
Дмитро Валентинович

генеральний директор КП "Київпастранс"

МАЛЯРЕВИЧ
Олесь Вікторович

депутат Київської міської ради, перший заступник голови (з питань інвестиційної діяльності) постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку (за згодою)

НІМАС
Олександр Ярославович

т. в. о. директора КП "Київтранспарксервіс"

ОКОПНИЙ
Олексій Юрійович

депутат Київської міської ради, голова постійної комісії Київської міської ради з питань транспорту, зв'язку та реклами (за згодою)

ПАНЧІЙ
Тарас Михайлович

перший заступник директора Департаменту - начальник управління контролю за благоустроєм Департаменту міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

ПТУХА
Сергій Михайлович

заступник директора Департаменту - начальник управління економіки Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

СИМОНОВ
Сергій Анатолійович

директор Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

ТКАЧУК
Роман Станіславович

заступник директора Департаменту - начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Департаменту міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

ФІДАНЯН
Олена Григорівна

директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

ХАРЧУК
Сергій Васильович

депутат Київської міської ради, член постійної комісії Київської міської ради з питань транспорту, зв'язку та реклами (за згодою)

ШПИЛЬОВИЙ
Іван Федорович

перший заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

ЯКОВЛЄВА
Ольга Володимирівна

заступник начальника юридичного управління апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

 

Виконувач обов'язків
керівника апарату

Л. Верес

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
18 травня 2018 року N 837

Положення про Координаційну раду з питань підвищення рівня безпеки та організації дорожнього руху в м. Києві

1. Координаційна рада з питань підвищення рівня безпеки та організації дорожнього руху в м. Києві (далі - Координаційна рада) є постійно діючим консультативно-дорадчим органом при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації), утвореним для координації дій місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій щодо питань, пов'язаних з реалізацією виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією) Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 червня 2017 року N 481-р (Розпорядження N 481-р), та Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року, затвердженої рішенням Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 824/7060 (Рішення N 824/7060), в частині транспорту та міської мобільності, інших повноважень стосовно підвищення рівня безпеки та організації дорожнього руху в м. Києві.

2. У своїй діяльності Координаційна рада керується Конституцією України, законами України, постановами Верховної Ради України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, наказами міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, рішеннями Київської міської ради, розпорядженнями Київського міського голови та виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), а також цим Положенням.

3. Основними завданнями Координаційної ради є:

1) забезпечення координації дій місцевих органів виконавчої влади, зокрема територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій (в тому числі комунальної власності територіальної громади міста Києва), з питань реалізації виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією) Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року (Розпорядження N 481-р) та Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року (Рішення N 824/7060) в частині транспорту та міської мобільності, а також з питань організації дорожнього руху, посилення його безпеки та підвищення ефективності педагогічної профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму в м. Києві;

2) проведення аналізу проблемних питань, що виникають під час реалізації повноважень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року (Розпорядження N 481-р) та Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року (Рішення N 824/7060) в частині транспорту та міської мобільності, а також з питань забезпечення організації дорожнього руху та його безпеки в м. Києві;

3) підготовка пропозицій Київському міському голові щодо визначення шляхів, механізмів та способів вирішення питань, що виникають під час реалізації виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією) Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року (Розпорядження N 481-р) та Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року (Рішення N 824/7060) в частині транспорту та міської мобільності, а також з питань забезпечення організації дорожнього руху та його безпеки в м. Києві;

4) виконання інших завдань з питань організації та безпеки дорожнього руху в м. Києві, віднесених до компетенції виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

4. Координаційна рада відповідно до покладених на неї завдань:

1) проводить аналіз стану та причин виникнення проблем у процесі реалізації повноважень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з питань забезпечення організації дорожнього руху та його безпеки в м. Києві;

2) вивчає результати діяльності структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), підприємств, установ та організацій комунальної власності територіальної громади м. Києва з питань забезпечення організації дорожнього руху та його безпеки в м. Києві;

3) проводить моніторинг стану виконання структурними підрозділами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районними в місті Києві державними адміністраціями, підприємствами, установами та організаціями комунальної власності територіальної громади міста Києва завдань, пов'язаних із забезпеченням організації дорожнього руху та його безпеки в м. Києві;

4) бере участь у розробленні (опрацюванні) в установленому порядку проектів нормативно-правових актів з питань організації дорожнього руху та його безпеки, профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму тощо;

5) розглядає пропозиції щодо забезпечення організації та підвищення безпеки дорожнього руху в м. Києві, зокрема стосовно підвищення ефективності профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму;

6) вивчає міжнародний досвід з питань організації дорожнього руху та забезпечення його безпеки;

7) подає Київському міському голові розроблені за результатами своєї роботи пропозиції та рекомендації з питань забезпечення організації дорожнього руху та його безпеки в м. Києві, фінансування відповідних заходів та програм, залучення інвестицій, спрямованих на поліпшення ситуації у цій сфері, удосконалення законодавства з цих питань тощо;

8) сприяє з урахуванням міжнародного досвіду розробленню програм та проектів з питань забезпечення організації дорожнього руху та його безпеки, зокрема в частині забезпечення зменшення кількості ДТП за участю дітей;

9) взаємодіє у встановленому порядку із структурними підрозділами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), організаціями державного нагляду і контролю за безпекою дорожнього руху та іншими організаціями, установами та підприємствами з питань, що належать до її компетенції;

10) організовує доведення в установленому порядку через засоби масової інформації до відома населення інформації, пов'язаної з питаннями підвищення безпеки дорожнього руху в м. Києві.

5. Координаційна рада має право:

1) одержувати в установленому порядку від місцевих органів виконавчої влади, зокрема територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності та їх посадових осіб, інформацію, документи та інші матеріали, необхідні для виконання покладених на неї завдань;

2) у встановленому порядку запрошувати на свої засідання та залучати для обговорення окремих питань представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності (за погодженням з їхніми керівниками), а також незалежних експертів та інших осіб (за згодою);

3) заслуховувати на засіданнях Координаційної ради інформацію представників місцевих органів виконавчої влади, керівників підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності з питань, що належать до її компетенції;

4) створювати тимчасові експертні та робочі групи для опрацювання та підготовки висновків з окремих питань, визначати порядок їх роботи, залучати до роботи в таких групах експертів і фахівців (відповідно за їх згодою або за погодженням з їхніми керівниками), координувати роботу цих груп, заслуховувати їхні звіти;

5) організовувати проведення конференцій (прес-конференцій), круглих столів, дискусій, нарад та інших заходів з питань, що належать до її компетенції.

6. Координаційна рада у процесі виконання покладених на неї завдань взаємодіє з місцевими органами виконавчої влади, зокрема територіальними підрозділами центральних органів виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями.

7. Персональний склад Координаційної ради затверджується розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

8. Координаційна рада утворюється у складі співголів, секретаря та інших членів Координаційної ради, які беруть участь у її роботі на громадських засадах.

До складу Координаційної ради можуть входити представники виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районних в місті Києві державних адміністрацій, депутати Київської міської ради, представники територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій (за погодженням з їхніми керівниками), представники громадськості та інші особи (за згодою).

9. Співголови Координаційної ради здійснюють загальне керівництво її діяльністю, визначають порядок її роботи, головують на засіданнях, здійснюють моніторинг реалізації рішень Координаційної ради, представляють Координаційну раду у відносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності.

10. Секретар Координаційної ради:

1) скликає за дорученням співголови (співголів) Координаційної ради засідання;

2) забезпечує ведення протоколів засідань Координаційної ради;

3) забезпечує організацію діяльності Координаційної ради (зокрема ведення діловодства), підготовку порядку денного та матеріалів до її засідань з урахуванням пропозицій членів Координаційної ради;

4) здійснює моніторинг стану реалізації рішень Координаційної ради, регулярно інформує співголів Координаційної ради та інших її членів з цих питань;

5) виконує в межах компетенції доручення співголів Координаційної ради.

11. Основною формою роботи Координаційної ради є засідання, які проводяться за потребою, але не рідше одного разу на квартал. Дата засідання та порядок денний повідомляється членам Координаційної ради не пізніше ніж за тиждень до його проведення.

Засідання Координаційної ради є правоможним, якщо на ньому присутні більше як половина її членів.

12. На своїх засіданнях Координаційна рада розробляє пропозиції та рекомендації з питань, що належать до її компетенції.

Пропозиції та рекомендації вважаються схваленими, якщо за них проголосувало більше як половина присутніх на засіданні членів Координаційної ради. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого на засіданні.

Пропозиції та рекомендації фіксуються у протоколі засідання, який підписується головуючим на засіданні та секретарем.

Член Координаційної ради, який не підтримує пропозиції та рекомендації, може викласти у письмовій формі свою окрему думку, що додається до протоколу засідання.

Протокол засідання надсилається усім членам Координаційної ради та заінтересованим органам, підприємствам, установам, організаціям та ін.

13. Пропозиції та рекомендації Координаційної ради можуть реалізовуватися шляхом видання в установленому порядку розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

14. Координаційна рада може використовувати у роботі бланк зі своїм найменуванням.

15. Організаційне, інформаційне, матеріально-технічне забезпечення діяльності Координаційної ради здійснює Департамент транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

 

Виконувач обов'язків
керівника апарату

Л. Верес
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали