ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.02.2012 р. N 293

Київ

Про утворення міської комісії з питань звільнення громадян від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг)

Відповідно до статті 7 Закону України "Про соціальні послуги", статті 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та пункту 71 Переліку соціальних послуг, умов та порядку їх надання структурними підрозділами територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 N 1417 "Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)", в межах повноважень органу місцевого самоврядування:

1. Утворити міську комісію з питань звільнення громадян від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) та затвердити її склад, що додається.

2. Київському міському територіальному центру соціального обслуговування здійснювати організаційне забезпечення діяльності міської комісії з питань звільнення громадян від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг).

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Новохатька Л. М.

 

Голова

О. Попов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
22.02.2012 N 293

Склад
міської комісії з питань звільнення громадян від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг)

Новохатько Л. М.

- заступник голови Київської міської державної адміністрації, голова комісії

Костюренко Т. М.

- начальник Головного управління праці та соціального захисту населення, заступник голови комісії

Вдовенко О. М.

- завідувач спеціалізованого відділення соціальної допомоги вдома інвалідам з психічними захворюваннями Київського міського територіального центру соціального обслуговування, секретар комісії

Іллюша Л. В.

- начальник відділу правового забезпечення Головного управління праці та соціального захисту населення

Толстіков М. П.

- директор Київського міського територіального центру соціального обслуговування

Хоменко Н. О.

- перший заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення

 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали