МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 лютого 2012 року N 78

Про утворення міжвідомчої робочої групи

З метою якісного та всебічного опрацювання питання можливості та необхідності внесення змін у нормативні документи з питань будівництва, газопостачання та пожежної безпеки у частині прокладання (винесення) стояків газопроводів та влаштування газових лічильників поза межами житлових приміщень у житлових будинках наказую:

1. Утворити міжвідомчу робочу групу для вивчення питання внесення змін у нормативні документи з питань будівництва, газопостачання та пожежної безпеки у частині прокладання (винесення) стояків газопроводів та влаштування газових лічильників поза межами житлових приміщень у житлових будинках (далі - Міжвідомча робоча група) у складі згідно з додатком.

2. Заступнику Міністра Іс...

 

Доступ до документа «Наказ від 22.02.2012 № 78 Про утворення міжвідомчої робочої групи» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали