МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 вересня 2011 року N 67

Про утворення міжвідомчої робочої групи з розроблення системи аналізу поточної ситуації на світових фінансових ринках, прогнозування кризових явищ та оцінки ризиків

З метою моніторингу тенденцій світової економіки та ситуації на міжнародних фінансових ринках, а також запобігання їх можливого негативного впливу на економіку України наказую:

1. Утворити міжвідомчу робочу групу з розроблення системи аналізу поточної ситуації на світових фінансових ринках, прогнозування кризових явищ та оцінки ризиків (далі - робоча група) у складі згідно з додатком.

2. Надати голові робочої групи право вносити у разі потреби зміни до її складу та залучати до участі у засіданнях працівників інших органів виконавчої влади (за погодженням з їх керівництвом).

3. Установити, що організаційне забезпечення діяльності робочої групи здійснюється департаментом макроекономічної політики, стратегічного планування та прогнозування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Копилова В. А.

 

Перший віце-прем'єр-міністр України -
Міністр

А. П. Клюєв

 

Додаток
до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
29.09.2011 N 67

СКЛАД
міжвідомчої робочої групи з розроблення системи аналізу поточної ситуації на світових фінансових ринках, прогнозування кризових явищ та оцінки ризиків

ОЛЕЙНІКОВ
Євген Володимирович

- директор департаменту макроекономічної політики, стратегічного планування та прогнозування Мінекономрозвитку, голова міжвідомчої робочої групи

ГОРШКОВА
Наталя Іванівна

- заступник директора департаменту макроекономічної політики, стратегічного планування та прогнозування - начальник управління макроекономічного прогнозування Мінекономрозвитку, заступник голови міжвідомчої робочої групи

Члени міжвідомчої робочої групи:

БАЗИЛЮК
Ярослава Борисівна

- завідувач відділу міжнародних фінансів та фінансової безпеки Академії фінансового управління Мінфіну (за згодою)

БОГОСЛАВЕЦЬ
Сергій Миколайович

- головний спеціаліст відділу макроекономічного прогнозування департаменту макроекономіки Мінекономіки (за згодою)

БУДНИЧЕНКО
Юрій Миколайович

- головний спеціаліст відділу економічної безпеки та детінізації економіки департаменту макроекономіки Мінекономіки (за згодою)

ВЕНЦКОВСЬКИЙ
Дмитро Юрійович

- провідний науковий співробітник відділу міжнародних фінансів та фінансової безпеки Академії фінансового управління Мінфіну (за згодою)

ДОМРАЧЕВ
Володимир Миколайович

- старший науковий співробітник відділу координації бюджетно-податкової та грошово-кредитної політики Академії фінансового управління Мінфіну (за згодою)

КИМ
Галина Григорівна

- заступник директора департаменту пруденційного нагляду Держфінпослуг (за згодою)

ЛІБАНОВ
Максим Олександрович

- начальник управління аналітичного забезпечення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку (за згодою)

ЛІВИЙ
Іван Зеновійович

- заступник директора департаменту фінансової політики Мінекономрозвитку

ЛОНДАР
Сергій Леонідович

- віце-президент Академії фінансового управління Мінфіну (за згодою)

МАКАРЧУК
Оксана Іванівна

- заступник директора департаменту розвитку секторів економіки - начальник відділу продовольчого забезпечення та продовольчої безпеки Мінекономіки (за згодою)

СЕМКО
Євгенія Олександрівна

- начальник відділу європейської та євроатлантичної інтеграції, управління європейської та євроатлантичної інтеграції і управління проектами Держфінпослуг (за згодою)

СТРАХОВА
Наталія Борисівна

- начальник відділу з питань банківських послуг та координації взаємодії з НБУ департаменту фінансової політики Мінфіну (за згодою)

ТАРАСЕНКО
Олексій Олександрович

- директор департаменту методології регулювання ринку цінних паперів Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку (за згодою)

ТАРНАВСЬКИЙ
Мирослав Олександрович

- заступник начальника управління аналізу розвитку секторів та регіонів департаменту економічного аналізу та прогнозування Генерального економічного департаменту Національного банку (за згодою)

ФЕДОРЕЦЬ
Ігор Володимирович

- заступник директора департаменту управління та реформування об'єктів державної власності Мінекономіки (за згодою)

ШЕЛУДЬКО
Наталія Михайлівна

- завідувач відділу грошово-кредитних відносин Інституту економіки та прогнозування Національної академії наук (за згодою)

ЩУКІН
Борис Миколайович

- завідувач відділу стратегічного планування, прогнозування, регулювання економіки та державних цільових програм Науково-дослідного економічного інституту (за згодою).

 

Директор департаменту
макроекономічної політики,
стратегічного планування
та прогнозування

Є. В. Олейніков

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали