ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.04.2010 р. N 209/А-2010

Про утворення обласної робочої групи з питань наповнення місцевих бюджетів

Відповідно допункту 9 частини 1 статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою пошуку нових форм організації роботи та підходів до забезпечення наповнення місцевих бюджетів за рахунок виведення податкових надходжень із тіні та впорядкування відносин в питаннях оподаткування та наповнення місцевих бюджетів:

1. Утворити обласну робочу групу з питань наповнення місцевих бюджетів, затвердити склад та Положення про неї (додаються).

2. Доручити керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації та рекомендувати Державній податковій адміністрації в Одеській області, Головному управлінню Держкомзему в Одеській області затверджувати довідки про результати роботи фахівців.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації.

 

Голова
обласної державної адміністрації

Е. Л. Матвійчук

 

Додаток
до розпорядження Одеської обласної державної адміністрації
26.04.2010 N 209/А-2010

СКЛАД
обласної робочої групи з питань вивчення наповнення місцевих бюджетів

Начальник Одеського головного фінансового управління облдержадміністрації - керівник робочої групи

Заступник начальника Одеського головного фінансового управління облдержадміністрації, заступник керівника робочої групи

Представник Одеського головного фінансового управління облдержадміністрації, фахівець з питань доходів

Представник Державної податкової адміністрації в Одеській області, відповідальний за адміністрування податків з фізичних осіб

Представник Державної податкової адміністрації в Одеській області, відповідальний за адміністрування ресурсних та неподаткових платежів, платежів за землекористування та місцевих податків і зборів

Представник Головного управління праці та соціальної політики облдержадміністрації, спеціаліст з питань соціально-трудових відносин та оплати праці

Представник Одеської регіональної філії державного підприємства "Центр державного земельного кадастру", фахівець з питань землеоціночних робіт

Представник Головного управління Держкомзему у Одеській області

Представник Головного управління Держкомзему у Одеській області

Представник Головного управління Держкомзему у Одеській області

Представник Головного управління економіки облдержадміністрації, фахівець з питань соціально - економічного розвитку регіонів.

Представник Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, фахівець з питань регулювання відносин власності, оренди та соціально-трудових відносин

 

Заступник голови - керівник апарату
обласної державної адміністрації

М. В. Пундик

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Одеської обласної державної адміністрації
26.04.2010 N 209/А-2010

ПОЛОЖЕННЯ
про обласну робочу групу з питань вивчення наповнення місцевих бюджетів

1. Обласна робоча група з питань вивчення наповнення місцевих бюджетів (далі робоча група) є оперативним - мобільним дорадчим органом голови обласної державної адміністрації, який має сприяти вишукуванню додаткових резервів наповнення місцевих бюджетів через виведення з тіні податкових надходжень, впорядкування відносин у питаннях оподаткування та наповнення місцевих бюджетів, встановленню фактів порушення законодавства.

2. У своїй діяльності робоча група керується законами України "Про місцеві державні адміністрації", Бюджетним кодексом України, Земельним кодексом України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, іншими нормативно - правовими актами та цим Положенням.

3. Основним завданням робочої групи є забезпечення виявлення додаткових резервів місцевих бюджетів та вивчення шляхів їх можливого залучення до місцевих бюджетів.

4. Робоча група відповідно до покладених на неї повноважень з виїздом на місце має право:

4.1. Отримувати в установленому порядку необхідні для здійснення роботи документи.

4.2. Вивчати питання щодо виконання місцевих бюджетів, їх наповнення за рахунок плати за землю, податку з доходів фізичних осіб, місцевих податків і зборів, та інших платежів, своєчасної сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) та ефективного використання бюджетних коштів.

4.3. Вивчати питання організації земельних відносин: проведення земельних аукціонів; укладання договорів оренди земельних ділянок, передачі земельних ділянок в оренду; наданням земельних ділянок у постійне користування; зміною цільового призначення земельних ділянок; видачею державних актів на землю; державної реєстрації права оренди землі; грошової оцінки земельних ділянок.

4.4. Розробляти заходи, спрямовані на забезпечення своєчасної сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) та ефективного використання бюджетних коштів.

4.5. Проводити аналіз виконання місцевих бюджетів та готувати пропозиції щодо можливих резервів збільшення надходжень доходної частини.

4.6. Вносити пропозиції щодо залучення наявних резервів головам райдержадміністрацій та міським головам міст обласного значення

5. Виїзд робочої групи на місце здійснюється за дорученням голови обласної державної адміністрації.

6. Про результати роботи робоча група доповідає першому заступнику голови обласної державної адміністрації у тижневий термін після закінчення роботи в місті чи районі області. Після чого погоджені матеріали надаються голові обласної державної адміністрації у двотижневий термін.

7. Результати роботи робочої групи за згодою голови обласної державної адміністрації подаються на розгляд координаційної ради при обласній державній адміністрації, створеній розпорядженням голови облдержадміністрації від 18.05.2006 р. N 353/А-2006 "Про забезпечення надходжень до місцевих бюджетів області та здійснення оперативного аналізу надходжень до державного бюджету від Одеської області".

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали