ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.03.2012 р. N 258/А-2012

Про утворення організаційного комітету з підготовки та проведення в м. Одеса ігор чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу

На виконання Указу Президента України від 9 лютого 2012 року N 74/2012 "Про заходи щодо підготовки та проведення в Україні фінального турніру чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу" (Указ N 74/2012), з метою забезпечення належної підготовки об'єктів фізкультурно-спортивної індустрії та інфраструктури міста Одеси до проведення ігор турніру чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу:

1. Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення в м. Одеса ігор чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу та затвердити його склад (додається).

2. Організаційному комітету спільно зі структурними підрозділами обласної державної адміністрації, Одеською міською радою, Одеською обласною федерацією баскетболу вжити заходів щодо:

- прискорення реконструкції, упорядкування спортивно-концертного комплексу "Одеський палац спорту" і запасних тренувальних залів, інших об'єктів фізкультурно-спортивної індустрії та інфраструктури міста Одеси з приведенням їх у відповідність із технічними характеристиками світового рівня та введенням в експлуатацію до 2014 року;

- забезпечення розвитку функціонування транспортної мережі, збільшення обсягів та поліпшення якості транспортних послуг;

- розроблення комплексу заходів з розвитку туризму на 2012 - 2015 роки, створення сприятливих умов у м. Одеса для задоволення потреб вболівальників, забезпечення безпеки та охорони громадського порядку під час проведення ігор ЄВРО-2015.

3. Головному управлінню зовнішньоекономічної діяльності та європейської інтеграції Одеської обласної державної адміністрації спільно з виконавчим комітетом Одеської міської ради передбачити під час реалізації заходів з підготовки та проведення в м. Одеса ігор фінальної частини чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу створення умов для стимулювання інвестиційної діяльності, розвитку міської інфраструктури, дотримання міжнародних вимог щодо забезпечення відповідних умов для людей з особливими потребами.

4. Одеському Головному фінансовому управлінню обласної державної адміністрації під час формування проектів обласного бюджету на 2013 - 2015 роки передбачати кошти на реалізацію регіональних заходів, пов'язаних з підготовкою та проведенням в м. Одеса ігор фінального турніру чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу.

5. Управлінню у справах преси та інформації Одеської обласної державної адміністрації забезпечити широке висвітлення у комунальних друкованих засобах масової інформації заходів з підготовки та проведення ігор фінального турніру чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу.

6. Рекомендувати Одеській міській раді:

- утворити окремий структурний підрозділ з питань підготовки та проведення ЄВРО-2015 для ефективної координації зусиль та забезпечення реалізації регіональних заходів, пов'язаних з підготовкою та проведенням в м. Одеса ігор фінального турніру чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу.

- забезпечити виконання зобов'язань (гарантій), оформлених згідно з регламентом ФІБА - Європа щодо проведення фінального турніру чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації з гуманітарних питань.

 

Голова
обласної державної адміністрації

Е. Л. Матвійчук


 

Додаток
до розпорядження Одеської обласної державної адміністрації
22.03.2012 N 258/А-2012


Склад
організаційного комітету з підготовки та проведення в м. Одеса відбіркових ігор чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу

Матвійчук
Едуард Леонідович

- голова обласної державної адміністрації, голова організаційного комітету

Хлицов
Петро Володимирович

- заступник голови - керівник апарату обласної державної адміністрації, секретар організаційного комітету

Члени організаційного комітету:

Бичков
Олег Леонідович

- президент баскетбольного клубу "Одеса"

Волинець
Євгенія Сергіївна

- начальник Головного управління зовнішньоекономічної діяльності та європейської інтеграції Одеської обласної державної адміністрації

Волошенков
Дмитро Борисович

- заступник голови обласної державної адміністрації

Волошин
Ігор Анатолійович

- директор спортивно-концертного комплексу "Одеський палац спорту"

Горбатко
Валерій Степанович

- президент Одеської обласної федерації баскетболу, голова правління ВАТ "Одеський припортовий завод"

Зінченко
Марина Анатоліївна

- начальник Одеського Головного фінансового управління обласної державної адміністрації

Костусєв
Олексій Олексійович

- Одеський міський голова

Малін
Олександр Львович

- заступник голови обласної державної адміністрації

Мірошниченко
Олександр Вікторович

- начальник управління у справах преси та інформації Одеської обласної державної адміністрації

Муратов
Олег Михайлович

- начальник Головного управління економіки Одеської обласної державної адміністрації

Поволоцький
Юрій Анатолійович

- начальник управління у справах фізичної культури та спорту Одеської обласної державної адміністрації

Рєзников
Сергій Дмитрович

- начальник Головного управління МВС України в Одеській області

Станков
Владислав Миколайович

- начальник управління культури і туризму Одеської обласної державної адміністрації.


 

Заступник голови -
керівник апарату обласної
державної адміністрації

П. В. Хлицов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали