МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 липня 2011 року N 296

Про утворення приймальної комісії з прийняття завершених ліквідаційних робіт і заходів на ДП "Шахта "Ремівська", м. Сніжне

Відповідно до ст. 45 Гірничого закону України, п. 17 Порядку ліквідації збиткових вугледобувних та вуглепереробних підприємств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.97 N 939 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 06.07.2002 N 938), та у зв'язку із завершенням виконання у повному обсязі робіт і заходів, передбачених проектом ліквідації ДП "Шахта "Ремівська", м. Сніжне наказую:

1. Створити приймальну комісію для розгляду підсумків виконання робіт з фізичної ліквідації ДП "Шахта Ремівська", робіт з охорони довкілля (далі - Комісія) у складі:

Захаренко В. В.

- начальник Управління з реструктуризації та закриття вугільних підприємств, голова комісії;

Панішко О. І.

- генеральний директор ДП "Донвуглереструктуризація", заступник голови комісії (за згодою).

Члени комісії:

 

Кучерявенко В. О.

- заступник міського голови м. Сніжне (за згодою);

Куліков П. І.

- голова Залісненської селищної ради (за згодою);

Куценков М. М.

- заступник генерального директора з охорони праці, техніки безпеки і екології ДП "Донвуглереструктуризація" (за згодою);

Будюк Ю. О.

- голова наглядової ради ЗАТ "Донецькінструмент" (за згодою);

Кульчицький О. І.

- директор - голова правління ВАТ "Донецькшахтобуд" (за згодою);

Лупирь В. Я.

- головний інженер проекту ПАТ "Дондіпрошахт" (за згодою);

Радіонов К. І.

- начальник відділу регуляторної політики Державного управління охорони навколишнього середовища Донецької області (за згодою);

Комов Ю. В.

- головний державний гірнично-технічний інспектор територіального управління Держгірпромнагляду України в Донецькій області (за згодою).

2. Комісії (Захаренко В. В.) у місячний термін:

2.1. Розглянути підсумки фактично виконаних робіт з фізичної ліквідації шахти, робіт з охорони довкілля та їх відповідність передбаченим у затвердженому проекті ліквідації ДП "Шахта "Ремівська" заходам.

2.2. За результатами розгляду підготувати та надати до Міненерговугілля на затвердження акт прийняття робіт зазначених у п. 2.1 цього наказу.

3. Генеральному директору ДП "Донвуглереструктуризація" Панішку О. І. вжити заходів щодо передачі в установленому порядку об'єктів, прийнятих і відбудованих у процесі ліквідації ДП "Шахта Ремівська".

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості України Поповича І. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали